Jump to content
noemis

Въпрос за добавка

Recommended Posts

Здравейте,

 

Отскоро се сдобих с акорд 2009 2.2 idtec и имам въпрос относно добавките. Досега не съм карал дизел и ми препоръчвам да слагам BDC. Въпросът ми е слагате ли някакви добавки и също ако имате препоръки за гориво и бензиностанции?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с такава добавка от години - BDC Bardahl. Много съм доволен от нея.

 

Има написано и в други теми във форума - много хора не препоръчват слагането на добавка, но с тези горива, аз слагам на всяко зареждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора, ще пробвам и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 28.12.2021 г. at 18:35, Etsp написа:

Аз карам с такава добавка от години - BDC Bardahl. Много съм доволен от нея.

 

Има написано и в други теми във форума - много хора не препоръчват слагането на добавка, но с тези горива, аз слагам на всяко зареждане.

Аз също ползвам Bardahl и сипвам на всяко зареждане и вече 4 години откакто е при мен нямам проблем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет години съм ползвал BDC на предната ми кола (помпа-дюза) и бях много доволен. По навик продължих да слагам на Хондата, но установих, че ефекта не е добър и ми се появява (или се увеличава) едно чукане при ускорение. Имам и тема за това:

В случая съм писал за предозиране, но и като цяло добавките не се отразяват добре на моя мотор. Нищо лошо не казвам за BDC-то, само споделям опита си.

Към момента, най-добрият дизел, който зареждам е от Круиз. Чувал съм (но не съм сигурен), че и в ОМВ е същия дизел, защото доставчик им е Сакса (собственик на Круиз).

Редактирано от inspektora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...