Jump to content
stefanta

Пътна обстановка

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Предстои ми пътуване и се чудих какво ползвате за да проследите пътната обстановка в страната? Чувам добри отзиви за Waze, но там май е само на база сигнали от потребителите. Лично аз хич не харесвам сайта на АПи. Тези дни открих и това https://whilli.com/patna-obstanovka/ и за момента ми се вижда най-удачно. А вие какво ползвате?

Редактирано от stefanta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За България и съседните страни - Waze! Виждаш нещата в реално време - трафик, инциденти, КАТ. Има и чат в приложението, където се споделят подробности за пътната обстановка.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че май не показва текущи ремонти освен ако някой потребител не сигнализира :( 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко показва, даже ти дава алтернативен маршрут.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с Waze. Не съм имал случай с ремонт, задръстване или някакво друго забавяне на пътя, което да не е отбелязано, със съответните алтернативи. Приложението е на Гугъл и се възползва от цялата налична за тях информация. Плюс един куп други полезни екстри - скоростни капани, интеграция с видео и музикални приложения.... Препоръчвам го!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама в колко авто форума трябва да задаваш този въпрос? И то с копи - пейс текст. Това е четвъртият поне за мен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...