Jump to content
Djaksel

Карти за навигация

Recommended Posts

Здравейте, някой дали има информация относно канадските модели на ЦР-В 5-та генерация, дали е възможно да се закупят карти на Европа. Защото в момента имам само на Канада и Сащ, намерих разни клипове за ъпдейт на навигацията, но в ъпдейта пак ми излиза US and Canada. Също ме интересува дали може да се префлашне радиото, за да хваща и четни честоти. 

Благодаря!

Редактирано от Djaksel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те отчайвам, но проблема е по-голям отколкото изглежда. Аз не намерих решение. Не ми се купува нова навигация. Ако успееш .....пиши. Успех. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип доколкото знам проблема е,че навигацията е вързана за друг сателит, който отговаря за Северна Америка и не картите са проблема.Това е било винаги при коли внесени от Америка.Трябва да се смени цялата мултимедия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тримата сте с различни коли, и на тримата случаите са различни и нямат много общо един с друг.

 

@AzSum твоята има най-малко общо, съответно и най-малко истина в генерализацията ти. Да не кажа никаква.

 

@Djaksel Като имаш Андроид Ауто/Епъл КарПлей респективно GoogleMaps и Waze, на кого му трябва спънатия вграден Гармин в мултимедията...

 

@Mochkov няма АА, на него Гармина му трябва, но колко да е по-голям проблема, отколкото изглежда (че не може да се излъже Гармина)?! Аз го мъчих на няколко пъти на едната ми канадка да го излъжа със свалени карти от Европейско ХР-В - не стана, защото са заключени към колата, за която са свалени. Отделих му доста време и се отказах да мъча повече нещо, което го искам ей така "за да има". На твое място бих потърсил Geotrade за закупуване на оригинална оригинална карта, отключена към това устройство. Според мен, би могло да сработи. Пиши, ако успееш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Honda Z

"На твое място бих потърсил Geotrade за закупуване на оригинална оригинална карта, отключена към това устройство. Според мен, би могло да сработи." 

Нищо не разбирам от тези неща. Търся някой, който да знае какво трябва да се направи и да го направи. Естествено срещу заплащане.   

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви колеги :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Имам един въпрос . Някой има ли представа дали може да се смени оригиналната навигация на Хонда CR-V e:HEV 5 генерация , която е на Гармин със Том Том? Ще ви бъда благодарен да споделите информация ако някой знае дали може и евентуално да сподели как може да стане това. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е толкова разликата между двете ? Андроид Ауто/Кар плей не използваш ли ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...