Jump to content
zmiata29

Спирачна помпа

Recommended Posts

Здравейте, от известно време имам усещането, че спирачната помпа издава багажа, вече на два пъти, при внезапна ударна спирачка, заради кадърни засичащи индивиди, задейства се ABSа и после педала потъва и спирането е халтаво. Помпам педала, удървя се и после спирането става много по добро и педала е по чувствителен от преди внезапното, ударно спиране.

Първото което направих; смених спирачната течност в Бултрако, с оригинална, приемчика каза,че всичко е точно и,ч е няма проблем с помпата.

Вчера една оФца се опита да се надене на калника ми, скочих на педала и се и се размина, но проблема пак се появи.

Говорих с FENABG и той дистанционно заподозря помпата, имам една помпа, втора употреба, дето ми се мотае в гаража, но тя седи така суха вече, близо, две години и си мисля, че може да се разсъхнала.

Въпрос едно: може ли да разбера ако я отворя да ли става за нещо и какво да гледам?

               две: от къде мога да намеря ремонтен комплект ако си е заминала?

               три: ако тръгна да купувам нова помпа на коя фирма да заложа, колата е с десен волан(различна е от левия)

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 За София ,предлагам да се консултирате с (май е внук на Настев ,ама не съм сигурен) занимат се с ремонт на помпи.

https://goo.gl/maps/p4NrMEkkaRkB7wr68

 

Редактирано от aleksandur
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настев, ееех бях го забравил. Благодаря, а случайно телефон?

Намерих телефона, 0897258357.

Редактирано от zmiata29
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, доклад: ходих при Настев - син, занесох му помпата която се мотаеше в гаража, на другия ден ми се обади, прегледал я е и каза, че се налага да смени гумичките (О пръстени), беше петък, в понеделник ми се обади, че е готова - 80лв. Още не съм я взел, че нямам път на там, но вярвам е свършил работа.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...