Jump to content
isp

Размер на чистачки Honda Accord 7

Recommended Posts

Здравейте,

прочетох из форума за чистачки, но така и не намерих какъв е размерът на чистачките за Honda Accord 7 2003 (190 коня).

Може ли да споделите какъв е размерът, защото се спрях на чистачки ALCA и искам да поръчам, но да не объркам размера.
Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Шофьорската е с размер 650 мм., а пасажерската - 375 мм. 

 

Screenshot_20211030_212042.thumb.jpg.693a4e5da81a550d7f5d46868ae8f397.jpg

 

Поздрави! 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че на пасажерската може да се събере спокойно и 40 см. Следователно размер от 375 до 400 ти върши работа. 

В този ред на мисли - оригиналния размер на задната чистачка на комбито какъв е :)

Следващата седмица на Кауфланд има чистачки Бош, банан на промоция. Аз мисля да си взема такива да ги пробвам :)

Редактирано от Г.Писаров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните са 660 и 380. Аз ползвам Бош еко 650 и 400 около 13 кинта двете. Бананите не чистят хубаво след известно време (не прилепват добре по стъклото), ако не са скъпи.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с Валео - нормални, не банан - и те не ми харесват как чистят. Затова реших следващите да са банан - да пробвам и с такъв модел :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 не чисти добре в края на стъклото долу. 375 или 380мм за пасажерска. Размери има, няма смисъл от такъв компромис.

 

Шофьорската е 650мм.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен най-дълго издържат и най-добре чистят хибридните, но цената много варира спрямо марките и мястото откъдето взимаш. Първите ми излезнаха към 30лв от алиекспрес, като по това време в България бяха по 65-70лв комплекта. 

Миналата година ми излезе някаква реклама на сайт за авто аксесоари и от там комплекта ми легна 19лв с доставката. Марки не помня, тези от алито бяха no name, сегашните наистина не знам. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...