Jump to content
Миро 01

Лайстна външна за прозорец

Recommended Posts

Здравейте. Как решихте проблема с изорелите уплътнения на външните лайстни на стъклата. Майте са изгорели и падат. От Бултрако искат много пари за тях. Лошото е че не се продават само уплътнението ами върви с лайсната. Които са 2 от лявата страна и 2 от дясно. Моля за съвет ако някое е подменял тези лайстни. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го реших с втора употреба. 

Скъпо, но по-евтино от нови : предна за 80лв., задна за 50лв.

 Но не се намират лесно - затова и са скъпи на старо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих от алито. Тези 

Смяната ми отне около два часа, но извадих невредими старите. 

Проблема според мен не е в горният видим слой който започва да се рони, а в по долната част която се опира в стъклото. Аз ги държах докато не се закъса и долната част, само на шофьора се закъса и при миене се появиха капки под вратата. Цената според мен е добра, а и аз разлика от оригиналните не намерих ,(поне за сега де, само времето ще покаже).

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената ти е перфектна за 4-те. 

Дано излезнат добри, а и не виждам причина, да не изкарат дълго... 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над година съм с тези от Алито! За сега няма проблеми!

Редактирано от shopa
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 10/19/2021 at 10:55 PM, niksi said:

Аз си купих от алито. Тези 

Смяната ми отне около два часа, но извадих невредими старите. 

Проблема според мен не е в горният видим слой който започва да се рони, а в по долната част която се опира в стъклото. Аз ги държах докато не се закъса и долната част, само на шофьора се закъса и при миене се появиха капки под вратата. Цената според мен е добра, а и аз разлика от оригиналните не намерих ,(поне за сега де, само времето ще покаже).

 

И аз съм поръчал тези, но не ми се чакаше от Китай и ги поръчах от испанския им клон на испански адрес, след което ще ги засиля с ГГБГ насам.

 

Ползвахте ли пластмасови инструменти за лайсни и кори, за да ги извадите? Нещо не откривам такива в железариите около нас.

Редактирано от exit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, exit написа:

 

Ползвахте ли пластмасови инструменти за лайсни и кори, за да ги извадите? Нещо не откривам такива в железариите около нас.

Здравей, не съм ползвал такива щангички, но ще е много по-лесно ако си намерите от някъде. 

 Трябва малко да се осуче - долната част я буташ навътре а горната навън и се дърпа нагоре. С палеца натискаш а с другите пръсти дърпаш. 

 

Цитирай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излишно набутване е да купуваш каквито и да е щангички. Старите лайсни, така и така отиват в коша, та и да се счупи някоя и друга щипка , ти е все тая. Става и с права отвертка, само внимавай да не нараниш боята (подложи някакво парцалче под отвертката и давай) .

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ще пробвам с подръчни материали тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 10/19/2021 at 10:55 PM, niksi said:

Аз си купих от алито. Тези 

Смяната ми отне около два часа, но извадих невредими старите. 

Проблема според мен не е в горният видим слой който започва да се рони, а в по долната част която се опира в стъклото. Аз ги държах докато не се закъса и долната част, само на шофьора се закъса и при миене се появиха капки под вратата. Цената според мен е добра, а и аз разлика от оригиналните не намерих ,(поне за сега де, само времето ще покаже).

Виждам че от Чешка република е по евтино и пристигат по- бързо. Вие от къде си поръчахте вашите от Китай или Чешка република. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, Rudeo8181 написа:

 Вие от къде си поръчахте вашите от Китай или Чешка република. 

Не помня от къде. Пристигнали са за две седмици - ако това има значение. Може да има и други магазини поразгледайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...