Jump to content
zmiata29

HRV трета генерация

Recommended Posts

Айде, на Хондитеее, топли - топли!

https://www.vesti.bg/tehnologii/avtomobili/hibridnata-honda-hr-v-stigna-do-bylgariia-6132364

  • Харесвам 2
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

60 кинта, 🐫, ех ако спра цигарите....

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледката, отзад, малко ми прилича на Варшава, отказвам се😁

Редактирано от zmiata29
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се отказвай - и нека "силата на мечтите" бъде с теб!

 

 

 

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам удоволствието да я карам вече повече от месец - впечатленията ми са много добри. 

Изключително практичен, просторен за размера си, приятен за управление, безшумен в града и икономичен автомобил!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да ти е честита и споделяй повече!

Днес я тествах на автоизложението. Определено приятна градска кола с мижав  разход. Настъпих я по Тракия прилично и разхода се качи двойно - 6/100. :) Като цяло ми допада, но не бива да се очаква нещо от нея над 100 км/ч. За градската джунгла е супер. На старт ел. мотора даже върти гуми. :) Тиха е, стабилна (навежда се поради височината си), но не знам дали ми допада ревът на ДВГ генератора, който звуково имитира смяна на предавки.

Ценичката и е висока, но не изглежда евтина кола, ако не и "заничаш". Интериорът е доста удовлетворителен и е от "старата школа".

 

 

IMG_20220609_211154.jpg

IMG_20220609_210953.jpg

Редактирано от ceco_accord
  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Общо взето, впечатленията ми съвпадат с видеото.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо честито за новия автомобил , безаварийно каране и много нови прекрасни места да откриете с него! Имам 2 въпроса- 1. карали сте го по по-разбити и черни пътища и как се справя с трудни терени. / ние доста често със старото ни HRV се налага да минаваме по такива много успешно/ 

2. Чух оплаквания от нови автомобили , включително и от новата Хонда , че се чува доста осезателно шума от гумите в купето - имате ли такова усещане или  е субективно, поради липсата на шум от двигателя, който да заглушава другите шумове ,дължащо се на факта, че автомобила като цяло е много по-тих от стандартен стар автомобил ? 

Редактирано от Honda HRV
тех. грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Дано ти отговори, но ...

Откакто се е регистрирал и похвалил, не е влизал тук.

 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото Хрв не предлага 4х4 изобщо?! Каква е тази глупост, то това беше най-яката екстра в 1ва ген (във втора го имаше като опция поне). Поредното разочарование.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има версия 4х4, но се казва инак и не е хибрид, и не е за Европа.

  • Благодаря 1
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 28.10.2022 г. at 12:02, galin_k написа:

Новото Хрв не предлага 4х4 изобщо?! Каква е тази глупост, то това беше най-яката екстра в 1ва ген (във втора го имаше като опция поне). Поредното разочарование.

За Европа е така, но другаде опцията си я има.

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 10/28/2022 at 10:14 AM, Honda HRV said:

Здравейте, първо честито за новия автомобил , безаварийно каране и много нови прекрасни места да откриете с него! Имам 2 въпроса- 1. карали сте го по по-разбити и черни пътища и как се справя с трудни терени. / ние доста често със старото ни HRV се налага да минаваме по такива много успешно/ 

2. Чух оплаквания от нови автомобили , включително и от новата Хонда , че се чува доста осезателно шума от гумите в купето - имате ли такова усещане или  е субективно, поради липсата на шум от двигателя, който да заглушава другите шумове ,дължащо се на факта, че автомобила като цяло е много по-тих от стандартен стар автомобил ? 

Здравейте!

Извинявам се за късния отговор - не влизам много често във форума. 

 

Използвам колата предимно за градско каране, не съм я ползвал по разбити и черни пътища. Очакванията ми са да се държи като повдигнат Civic - реално само клиренса я отличава от стандартен градски автомобил. 

 

Относно шума от гумите в купето: с летните не усещах никакъв по-осезаем шум в сравнение с други автомобили, вкл. нови. Откакто съм със зимни има разлика, но нищо дразнещо и фрапантно. Колата като цяло е тиха в ниски обороти, но при форсиране двигателя става неочаквано шумен. Бих го посочил като недостатък.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...