Jump to content
Pavel681

Заден калник Акорд 7 Турър

Recommended Posts

Здравейте, от скоро съм собственик на Акорд Турър 2,2 140cc 2005- та, понеже е била удряна колата и са сменяли калника, и цвета на калника се различава леко от оригинала, и искам да го сменя, та въпроса ми е как се заменя елемента, в Интернет пространството нищо не намерих 😔, Благодаря предварително. 

Редактирано от Pavel681

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заден калник трудно се сменя - част от купето е, а не като предния.

Ако си е здрав, намери читав бояджия, да му направи точния цвят боя и да го боядиса.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам ръжда по веждата на задния калник. Ще боядисвам част от колата и ще правя и веждата. Приятел бояджия, с който се консултирах какво да предприема каза да сменям само веждата. Питах го дали да сменям калника - каза ми, че изключително много се усложнява процедурата. Не е невъзможно но е много трудоемко. Само като видиш, че трябва да се свалят стъклата и започваш да се замислял дали да се пробваш да сменяш цял заден калник, то даже не може да се каже калник, направо си е панел :) Както е казал @ceco_accord търси читав бояджия да може да ти направи същия цвят и боядисвай :)

Ще ти излезе около 100 - 120 лв. :)

Ако решиш да сменяш калника, който едва ли ще намериш точно в същия цвят и пак може да се наложи да пребоядисваш...... Кой знае каква цифра ще стане с толкова много труд, който трябва да се вложи :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, ceco_accord написа:

Заден калник трудно се сменя - част от купето е, а не като предния.

Ако си е здрав, намери читав бояджия, да му направи точния цвят боя и да го боядиса.

Така ще направя, и за Цвета може да се окаже пак различен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...