Jump to content
Искрен

Проблем с щората на панорамния покрив

Recommended Posts

Здравейте, щората на панорамния покрив от към предните седалки провисна. Не съм забелязал точно кога се е случило. Някой имал ли е подобен проблем проблем ? 

20211011_175047.jpg

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш най-вероятно счупени водачи! Понеже не си писал, как се появи проблема/подробности/ ти трябва разглобяване! 

Тук има жокер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, изглежда доста сложно за съжаление. Сега излиза чуденката, кой би имал уменията да се захване с подобно нещо... автосервиз или тапицери на тавани ... незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София мисля, че Микрон Доцев се занимават с това.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой знае ли кой може да свърши работата с подмяна на щората на панорамния таван в Търновска област ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах счупен водач.Микрон Доцев ми обявиха цена: 400лв. труд +60 лв. водач + 2 дни работа. Поръчах си водач от Хонда Соларей Варна. Хубаво е да се поръчва по номера на водача, защото както ми обяски човека от Соларей ( още веднъж големи благодарности) левите водачи са маркирани като десни и обратно. При мен беше счупен преден ляв водач, а на него пишеше R. След това отидох при тапицер, който ми свали тавана. Аз си свалих механизма на щората и смених счупения водач. Нищо сложно няма. След това тапицера отново сложи тавана. Цялата процедура отне няколко часа и 50 лв. за тапицера + 57лв. за водача. Дано съм нил полезен. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото... аз май взех да се отказвам...опънах си я на ръка предната част на щората и сега работи само задната част, която дефакто отварям изключително рядко и само за радост на децата. Аз направо си поръчах щора от кола 2ра ръка.... Но с тапицерите ударих на греда... единия ме въртя 3 седмици,че бил зает... а другия 20 минути ми развива теории как тавана ми бил хартиен и щял да се повреди при смъкването.... нямам нерви вече да се занимавам :) Става въпрос за Търновска област. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

нормално да ти развиват теории тапицерите, защото не им се занимава само със сваляне и слагане на тавана. И мен ме убеждаваха, че до края на лятото (десйствието се разви миналата пролет) тавана ми щял да се разлепи и провисне.И понеже така или иначе го сваляме, дай да го претапицираме...  :)

Не се навих.Още не е мръднал тавана. Но без затваряща се щора лятото не се издържа.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 12.10.2021 г. at 13:26, Искрен написа:

Благодаря, изглежда доста сложно за съжаление. Сега излиза чуденката, кой би имал уменията да се захване с подобно нещо... автосервиз или тапицери на тавани ... незнам

Колега ,изобщо не в сложно,линка които ти е дал колегата е мои. Нито съм тапицер,нито автосервиз. Работя в строителството. Иска се само желание и търпение. Незнам тия от микрон доцев за какви два дена работа говорят и 400 лева !!!! като на мен ми отне един ден работа със сваляне и качване плюс ремонта. Пак казвам ,не съм професионалист в тази област.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...