Jump to content
Sign in to follow this  
inspektora

Въпрос за демпферна шайба за CR-V 3 GEN дизел

Recommended Posts

Posted (edited)

Такаааа, вчера личният ми (авто)лекар турИ слушалката и казА, на чист български - паразитна ролка на пистовия ремък.

Между другото, веднага след първият ми пост (#37) палнАх Акорда да си свърша една работа. Карам си, ролката си ромоли и хоп - светнА ламбата за алтернатора. След няколко секунди изгасна. В следващият си пост попитах за разликите, защото знам, че докторът има на склад цял N22 от Сивик 8.

Вчера нямах време да оставя колата в бокса и си я карах, ама станА дискотека - ламбата на алтернатора взе да свети и гасне през 10сек. 

Тааа днес докторът направил двойна трансплантация - ролка и алтернатор от донора в склада. Аз бях на работа, съпругата ми карА пациента при него.

Колко е успешна ще видя тия дни, че съм на работа и нямам време. Съпругата ми вика, че цветомузиката и ромоленето са изчезнали.

Както казват местните - so far so good. :)

Edited by Krasi-mir
  • Like 1
  • Upvote 2
  • Thanks 1

Posted (edited)

Тази ролка беше първото, което смених (по-точно само лагера в нея), но проблема не се реши. Дано при теб не е така.

Edited by inspektora

На 24.06.2022 г. at 23:33, Bizzito написа:

И на тях се обаждах, първо ми обясниха, че цената не е актуална и че нямат в наличност с поръчка за 10 дни ще дойде ако има, но след това се обадиха и казаха че вече не се произвеждат за сервизната акция. 

Обаче още си стои :rant: