Jump to content
saskoto

Задна седалка не се откопчава

Recommended Posts

Здравейте, някой сблъсквал ли се е с това, на Хонда ЦРВ-3 , задните седалки са закопчани към пода в задната си част, като се издърпа едно въже се откопчават куките от двете страни и седалката се навежда напред, като багажника става голям. При мен по-широка та част се откопчава само от към вътрешния край. Опитах всичко да достигна някак до механизма за да го направя принудително, но не успях. Така не мога и да разглобя на цяло седалката за да го оправя. Ако някой знае как да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети в тази тема.

Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз всеки път забравям как ставаше, понеже рядко ми се налага. Дърпай там ръчкай каквото намериш, попринцип може 😆

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механизма ми е ясен , седалката се плъзга в най-задна позиция с помощта на арматуро-подобния лост отпред, въжето до облегалката за глава се издърпва и облегалката пада напред, тогава вече от зад се издърпва другото въже от към багажника и откопчава двете кули, които държат задната част на седалката здраво към купето, това работи при единичната, но при двойната откопчава само вътрешната. Направени са да държат здраво седалките и не мога да я откопчея принудително, няма как да стигна до механизма

Редактирано от saskoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След много упражнения и премятания в купето успях да разгадая проблема, да вземе да се навре видичка в една дупчица и стопира механизма за отключване, с почти хирургични мъки успях да я извадя и сега всичко е наред, добре че не повредих нещо от напъване

 

IMG_20210923_115733.jpg

IMG_20210923_113855.jpg

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...