Jump to content
emonai

Съобщение за сервиз

Recommended Posts

Здравейте, скоро писах, че търся jazz- ка за жена ми. Попадна ми една 2009 г. На бордовия комп. Излиза следната аларма. Дали е нещо, което да ме притесни? И се чудя защо не са го изчистили? Далече съм от мисълта, че не е четена докато са я издокарвали за продажба. А и авто къщата не е от най- коректните като чета отзивите.

IMG_20210823_175343.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро -93° би ме притеснило след като се смени датчика , и не се оправи примерно. Докато не се прочете , боб само може да се хвърля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, не очаквах, че това е температура, но мисля, че градусите на мотора ги показва на таблото постоянно, а не на бордовия комп. Аз пък не снимах цялото табло. 

Редактирано от emonai

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми стана любопитно и се порових... та в упътването на jazz 2016 подобна картинка показва, че предстои регулярна проверка, а числото с този символ показва колко дни остават... 😆

Така че това не би трябвало да е проблем това изобщо.

@emonai, изчезна ли този символ след запалването на колата, или след като е постояла известно време на контакт?

Редактирано от Terje

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се, като страница от менюто на борд. Компа. Като прехвърлях си излизат другите страници (временен разход и ТНТ.) Като загасим и запалим излиза и може да се смени с друга инфо. 

Редактирано от emonai

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е точно това, просто трябва да се ресетне и ще изчезне от менютата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, това ти показва,че преди 93 дни е трябвало да се обслужи колата. Занули си го и няма да ти се показва. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да явно, че днес отидохме да я купим и вече показваше -95 . Благодаря Ви, надявам се да Ви търся само за хубави неща!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@emonai напомням, че тука идеята е хората да влизат и да помагат, не (само) да търсят. За справка - всички колеги, които са Ви отговорили в темата.

 

Иначе честито - ясно беше, че това е подминат срок за обслужване, и както са Ви писали, е можело да се нулира от менюто.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Не разбирам забележката? Не завиждам на колегата, на който ще помогна за кола, в която за първи път влизам с много нови за мен неща. Например роботизирана трансмисия и табло, което не показва температурата на охлаждащата течност.Да ще потърся описание на автомобила и се надявам да си отговоря поне на елементарните въпроси. Като понатрупам опит сигурно и аз ще съм полезен на някой.

На 19.05.2021 г. at 19:09, s.s.d.d. написа:

Може и за свещи да е.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...