Jump to content
zezo21

Проблем с автопилота

Recommended Posts

Колеги сивика е 1.8 2006г. и скоро пътувах към София по "магистрала" тракия и пускам си аз автопилота и след малко колата забива муцуната и поглеждам аз, тя втората зелена лампичка на таблото е изгаснала ? Карам колата 3-та година и обиколох Гърция на автопилот и такова нещо не беше ставало до сега, да се самоизключи ! А сега след загасването на едната лампичка неможе да се включи ведна пак, а изчакваш една идея и тогава започва и след малко пак изключва. Като да поясня, че не се самоизключва след определено време или километри, а когато му хрумни. Краката си ги прилепям до седалката ( някой да не помисли, че несъзнателно натискам спирачка или съединител). Някакви идеи къде да проверя аз за нещо което може да е елементарно ? грешки няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би cancel бутона да ти е заседнал или да прави контакт от време на време и да го изключва? само за това се сещам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще проверя копчето. Някой друг ако е имал подобен проблем да сподели моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-вероятно някой от двата прекъсвача на педала на спирачката или съеденителя да ти правят проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз също имам такъв проблем но е от датчика за скоростта на ляво предно колело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...