Jump to content
fenabg

Пак съм аз Люклер

Recommended Posts

Модовете ай ми махнете предупрежденията , че коментирам в купува продава че май само аз се опитвам да вкарам яснота тук там . Новите модове не се напрягайте толкова да ме наказвате  нЕма ме откажете да нарушавам най тъпото правило тук !  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, знаеш предполагам, че уважаваме много приносът ти за форума. Но правилата са за да са еднакви за всички. Не съм се напрегнал (сигурно мен визираш), даже ми беше тъпо да те цъкам за коментара, но така е редно спрямо всички. Иначе какво се получава – за едни може, а за други – не.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да спра да коментирам. Е и сега колега си търси тъпата гадна преебаваща се брава за багажника. Измислете как да се помогне на такива колеги и ще спра . До тогава коментирам докато ме баннете . 

Редактирано от fenabg
  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така е, и не е така.

Който знае за Ванката - намира го, който не знае - научава за него.

Бранко не е спрял, макар че не му се чува думата тук отдавна.

Ако правило се нарушава от някой, рано или късно никой не го спазва. Но животът не е черно бял и всяко правило си има изключения, особено когато си струва. Прогресът е изтъкан от заобикаляне и последвали промени в някои правила. Има го и обратното - правилата се появяват от опита и не случайно.

Фена не се обажда от корист или куртоазия. Можел е да драсне 1 Л. С. но е решил да го видят и други.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, ceco_accord написа:

Ако правило се нарушава от някой, рано или късно никой не го спазва. Но животът не е черно бял и всяко правило си има изключения, особено когато си струва. Прогресът е изтъкан от заобикаляне и последвали промени в някои правила. Има го и обратното - правилата се появяват от опита и не случайно.

А сега обясни тънката линия за модовете и главен, моля.

И тези на новия потребител, който е прочел правилата, моля.😆

 

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vesi, тънката линия е като дозата - разликата между лекарството и отровата.

Ето - ти цитираш част от предходно мнение, с цел яснота, но според правилата това е нередно. Ами сега? Ясно е защо има такова правило, както е ясно и че понякога то е пречка. Значи има нужда от донастройка.

Ясно е че със семпли и категорични правила дадена система работи по-лесно, но това не носи градивност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-оптимистично, колеги :)

 

Форума съществува от 17+ години.

Да променя се, в дадени категории/аспекти запада, в други се развива, а в трети-пети е норма.

Но, още сме тук и сме си полезни ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И е чисто и подредено + приятно, с безкористните усилия на екипчето.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не излизам от темата, но то очевидно това е темата. Към колегите от форума, които критикувате екипа, който го поддържа, или мен с това, че се напъвам: гарантирам (доколкото е възможно да съм сигурен), че никой от екипа не модерира и взема решения с други цели освен за доброто на форума. Освен че не е най-приятната работа, съвсем нерядко получаваме критика – един път, че не прилагаме правилата еднакво за всички, друг път – че го правим, а не всички са еднакви. Трябва да ви кажа за себе си лично, че ползите, които получавам от това да съм модератор са никакви. Напротив – прилагането на правилата и напомнянките (понякога ежедневно) на хора, които ги мързи да ги прочетат (нови потребители главно) е доста изтощително. Единствената причина да приема предложението да съм модератор, и да продължавам да го правя досега, е че желая най-доброто за форума и искам да помогна с каквото мога. Гласувано ми е някакво доверие с тази позиция и се чувствам отговорен да правя каквото мога и преценя, че е най-добро за форума.

 

Стана прекалено дълго и локуместо. Но тези критики, че тук си правим каквото си решим с някакви мераци за власт вече започват да ми накланят вензните в другата посока и желанието ми да си жертвам личното време за доброто на форума намаля. Сигурно тези критици не ги бърка кой знае колко, но споделям това защото мисля, че къде в по-малка, къде в по-голяма степен всеки от екипа се чувства демотивиран от такива атаки.

 

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да ви критикувам остро, просто забелязвам едни и същи процеси, независимо от спецификата на форума... А, ми е приятно с всички вас, и не ми се иска пак да губя добрата среда, която намерих... 😊✌️

Благодаря Ви за всичките усилия🙏💪🙏

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка - периодично настъпват такива малки кризички и приемането им по-драматично води до раздяла. Добри хора си тръгнаха, а други останаха - сила брате!

В моите писаници има доза критика (градивна), но не към екипа, а с цел оптимизиране на някои правилца. Смятам че сте наясно и ако има нужда (което е ваша преценка) мога да предложа редакции, които да изяснят някои "сенчести зони", без да ви затрудняват допълнително, макар че никога не се знае кой как ще "чете евангелието".

Но дискусията не е за тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво го увъртате толко . Баси тъпото правило създадено по времето когато се смучеше за обяви в пазарния раздел . Сега от кои и какво ще съберете да ви питам ? От дунавския даскал газаджия , от общите поръчки за накладки или за масло ? Да ви питам от кой?  2018 се присъединил ми адаптирай се вместо да се натягаш . Почнахте се оправдавате един на друг кат срамежливи моми . Я си застанете с мъжката дума а не се ливрете едни други.  Мен ми е ясно кво се случва в екипа" ма ми е се тая отдавна . Чисто било спретнато ми то такова трябва да е бе ! , целия форум с мацаници за масло и нищо интересно па било спретнато , айде бе . Кат толко знаете що не пишете да помагате ? 

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото никой няма твоя практически опит, а ти па немаш време да огрееш навсекъде и веднага.

Повечето сме аматьори и пишем само за това с което сме се сблъсквали. Е неколцина и другаде плещят, та требе да ги опровергаваш, ама тъй ще е, докато не стане инак. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета и приемам съветите и критиката. С някои от вас говорим на много различни езици и смятам, че за това трудно се разбираме. При всяко положение аз на сила не искам нищо да правя, така че оставям по-компетентни от мен поемат модерирането.

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, mirott написа:

Управата-осъзнайте се

Управата - в буквалния смисъл на думата, отдавна не се е появявала/не е била активна във Форума.

Има 6 човека (модове + админи), които от доста време правят каквото и както могат, за да го има Форумът.

Никой от нас не взима Нищо и НЕ иска Нищо. Напротив. Отдали сме каквото можем от личното си свободно време и знания (каквито имаме), лишавайки близките и семействата си от внимание, за да бъдем ТУК.

И защо? За да ни псувате и хулите? За да ни обяснявате колко сме жалки и смешни? Няма смисъл да продължавам да изброявам в този дух...

След като Павел оставя модерирането на по-компетентни хора, оставаме 5 човека.

Аз също отстъпвам мястото си на някой знаещ и можещ човек.

Т.е. в момента остават 4-ри човека или по-скоро 3-ма, тъй като един от нас отдавна напълно колегиално ни уведоми, че спира активното си участие, въпреки че продължава да помага.

Това е положението, Люклер...

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5.08.2021 г. at 23:43, ceco_accord написа:

Фена не се обажда от корист или куртоазия. Можел е да драсне 1 Л. С. но е решил да го видят и други.

То и модовете, като искат да не се пише в купува-продава е можело да заключат темите, за да не драска никой, ама  са решили да не го правят, за да видят тези дето драскат,  че модовете могат да наказват.

 

Преди 23 часа, emod написа:

Отдали сме каквото можем от личното си свободно време и знания (каквито имаме), лишавайки близките и семействата си от внимание, за да бъдем ТУК.

И защо? За да ни псувате и хулите? За да ни обяснявате колко сме жалки и смешни?

Искаш да кажеш, че Ванката не отделя от личното си време, с много повече знания от вас и сигурно някой му плаща за това . Той дали не се чувства унизен, след като му лепнете някакво смешно наказание, заради някои тъпи правила, чиято промяна си е ваше задължение, ако искате такива хора като него да продължават да пишат.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, mar_tod написа:

То и модовете, като искат да не се пише в купува-продава е можело да заключат темите, за да не драска никой, ама  са решили да не го правят, за да видят тези дето драскат,  че модовете могат да наказват.

Колега, такава глупост да напишеш не съм очаквал точно от теб.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...