Jump to content
Drun

Хонда Стрийм 4WD

Recommended Posts

Здравейте колеги!

След няколко години горд собственик на семеен "шлеп" видях, че има и модификация 4х4. В близкото бъдеще ми предстои покупка на автомобил 4х4, просто ми е наложително, но колкото и да са красиви по-големите събратя, някак оставам с чувството, че ще загубя удоволствие от шофирането. За мен този ван няма алтернатива на пазара, а с всичко останало трябва да направя компромис със себе си. 

Та въпроса ми е, има ли такова "животно" у нас? Някой може ли да сподели нещо за него? Интересувам се от проходимостта му при 20-30см снежна покривка 😀, като не визирам офроуд. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за имане - има, ама са азиатки, както и Акорд 7 комби 4WD. Тук не съм чувал някой да се е похвалил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, произвеждат се само за Япония и не се изнасят навън. Конкретно за Акорд. Един руснак си беше вкарал от там 7-ца, 2.4. Казва, че е кеф голям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По данни от различни сайтове би моделът се предлага от 2001-2006г, след което се спира продажбата му в ЕС. Много жалко! Гледам RS-Z версията и недоумявам защо, защо я няма с ляв волан. Много ми харесва, но с обратен волан кола не бих  карал, не и у нас. Англичаните не ги броя, те са друга порода. Прегледах мобиле.де и аутоскаута, но тази версия (4wd) не се предлага, явно собствениците ще я карат до откат 😀.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...