Jump to content
georgivanov1

Преброяване

Recommended Posts

Здравейте колеги,дайте да видим колко сме извън рамките на Родината.Аз се намирам в Португалия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време чета форума, голям фен съм на марката и днес реших да се регистрирам. Аз съм в Германия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време чета форума, голям фен съм на марката и днес реших да се регистрирам. Аз съм в Германия :)

Добре дошъл колега,каква кола караш,вкарай малко снимки.Къде се намираш в Германия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Поздрави и от мен колеги от Калифорния (Orange County), USA. Ако има някой дето чете форума и се намира наблизо да се обажда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilias

Добре дошъл колега,каква кола караш,вкарай малко снимки.Къде се намираш в Германия

За съжаление все още нямам собствена кола, студент съм :), но с твърдото намерение до края на годината да се здобия с хонда. Бащата на приятелката ми има Honda Concerto D15B2 и с тази кола сме обикаляли с приятелката ми из България, когато сме се прибирали. От първото натискане на педала се влюбих в тази кола, тя е причината да стана фен на марката! Дано сметките ми излязат правилни и на зима да се похваля с придобивка. А в Германия се намирам в Дуисбург.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен.Намирам се в Англия,някаде от около месец.От доста време съм фен на марката,но нямах вазможноста да се сдобия с такъв автомобил,това е и основната причина да дойда тук.Живот и здраве след няколко месеца и мен можете да ме пишете сред собствениците на хонда.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1
Отговорено (Редактирано)

К'во става бе,няма бегълци или ви е срам да си признаете,няма кой да ви хване, споко :blink:

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте всички хонда манияци! аз от известно време съм в англия.от скоро се регистрирах във форума но от доста одавна съм запален по Japan Performance или по точно хонда.по стечение на обстоятелствата все още не съм си купил хонда, но когато стане това ще бъде 5-та генерация D16Z* или D15B2/D15Z*

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте всички хонда манияци! аз от известно време съм в англия.от скоро се регистрирах във форума но от доста одавна съм запален по Japan Performance или по точно хонда.по стечение на обстоятелствата все още не съм си купил хонда, но когато стане това ще бъде 5-та генерация D16Z* или D15B2/D15Z*

А добре дошъл и дано да се сдобиеш с това което си замислил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре я повдигна, че не я бях видял :rolleyes: Аз съм в Деутчланд в град Розенхайм на 70 км. от завода на БМВ в Мюнхен. :rolleyes: Също така почти всеки ден ходя до Австрия в град Куфщайн. Ако има някой от региона да свирка!Забравих да ви предупредя, да се пазите от БМВ-та 3-та серия, комби с мюнхенска регистрация, понеже вероятноста да са полицай е много голяма! Мен редовно си ме спират на аутобана заради българската регистрация, но да чукна на дърво поне глоби за сега няма. :rolleyes::rolleyes:

Редактирано от Gagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде един UP и от мен.намирам се на остров в гарция.горбетче майнатука кви хонди карат....маниаци сав атина има доста българи бързо се разкривайте хондаджийте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Турция, Измир, на един час от Кушадасъ. Ноооо...лятото се прибирам в България окончателно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Exeter, South-West of England. Карам CR-V ES LS Auto, RD-1, B20B a съпругата ми Rover 416 SLi Auto B16Y3.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...