Jump to content
Yordanski

Фарове за мъгла

Recommended Posts

Здравейте колеги. Пускам тази тема във връзка с халогени за хрв(извинявам се ако има друга такава). От година я имам и има дупки за халогени и искам да и сложа че стои доста грозно (поне за мен)  търсих дали има букси, но не намерих. Въпроса ми е продават ли цяла инсталация + копче + халогени нови. Или да търся по моргите. И ако някой е правил това упражнение да каже колко долу горе излиза. Благодаря предварително. 🙂

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще прозвучи малко като отговор във български форум, ама ...

 

Всеки уважаващ себе си авто ел. техник ще ти прекара кабели. Трябват малко жици, реле и ключе. Т'ва, ако нямаш доверие на собствените си умения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре значи жиците ще ги направи майстора, обаче халогените са дефицит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си фейслифт, дупките за халогените са кръгли, а там можеш да се развихриш както искаш с афтърмаркет светлини със същия диаметър. С дневни светлини, лед, нелед, варианти безчет...

 

Ама с толкова информация и без снимка, само можем да си гадаем.

 

П.П. Гледах преди време, има едно копче за ХР-В 1 в ОЛХ за 80лв :D

 

П.П.П. https://www.olx.bg/d/ad/buton-halogeni-honda-hrv-CID360-ID8bWeJ.html#52eaf375d4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, Zlatozator написа:

Ако си фейслифт, дупките за халогените са кръгли, а там можеш да се развихриш както искаш с афтърмаркет светлини със същия диаметър. С дневни светлини, лед, нелед, варианти безчет...

 

Ама с толкова информация и без снимка, само можем да си гадаем.

 

П.П. Гледах преди време, има едно копче за ХР-В 1 в ОЛХ за 80лв :D

Извинявай, забравих да спомена годината. 2002ра е и дупките са кръгли. Някак си по ми харесват оригинални отколкото афтърмаркет, пък ако не се намерят из моргите искам не искам ще сложа афтър. А това за копчето истина ли е 😆

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти дам копче, ама ще ми трябва пластмаса да сложа на мястото на копчето. Смених броня и сега нямам дупки за халогени. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес обиколих всичките морги в града и с 300 зора намерих копче само. Халогените ги били продали. Ясно е че трябва да чакам за халогените (ако изобщо излезе оферта), пък аз не съм от тези с търпението. Някой има ли идея от какъв друг модел или друга марка ще паднат поне на дупките, захващането и кабелите ще ги оправим. Мисля че от црв първа генерация ще станат но...

Редактирано от Yordanski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги! Пак съм аз. След дълга почивка поради здравословни причини започвам да събирам халогените. През това време едно приятелче ми намери частична инсталация (прилагам снимка) и тук се започват въпросите.

1.Зелените жици една в друга ли трябва да са свързани (пробвах ги и пасват) или са към халогените

2.Кои жици се връзват към акумулатора

3. През къде мога да прекарам кабела с буксата до ръчната без да пробивам излишни дупки в купето🙂

 

 

 

 

 

IMG_20210611_190409.jpg

Редактирано от Yordanski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...