Jump to content
fenabg

Коментари и правила от 15 години

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Чак ми стана приятно че получих предупреждение . Но земете осмислете правилото за коментари в търговския раздел . Да не ви вадя скриншотове  или ги има или ги няма , двойния аршин не е правилен . Но не и двоен  . Питал съм за теглич и ме интересува цената !  Боли ме че ми триете коментарите но това правило е измислено когато 95% от сегашните модове не са знаели че го има тоя форум , и е време да се преосмисли ! .  Чакам да видя и тая тема кога ще ми я заключите ?

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма защо да заключваме тази тема. Само ще я преместя в раздела За форума. Коментари в разделите Купува/Продава когато видим, трием (крием). Не обикаляме периодично и проактивно (или поне аз), да търсим за такива. Ако попаднем, реагираме. Ако получим доклад – също.

 

Правилото за коментари в раздела е в голяма степен с цел да предотврати злоупотреби – лично мнение тъй като, както казваш, не съм участвал в изготвянето. Мисля, че можем да обсъдим правилото и, ако има промени, ще ги обявим.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е фейсбук та да се злоупотреби . Не че разбирам с какво . Това не е преди 10 години когато всичко се продаваше по форумите . Доста други платформи  иззеха тези функции . 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като зачекна обявите...трябваше няколко доклада да пусна на обяви на модове, които не са по правилата. Ама тях никой не ги променя/трие. Е, вече правилата са променени, значи няма проблем. При все, че са променени само в раздела, където е обявата на г-н Мод. Пак е нещо.

Редактирано от mirott

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, намерил кой да търси кусури...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Италианското преследване е интересна дисциплина...ама на пистата!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...