Jump to content
Roshel

CR-V, 2007 N22A- жълт чек  PGM-FI

Recommended Posts

Здравейте, от месец Февруари (тази година) съм собственик на ЦРВ и вече съм пристрастен към този автомобил! За съжаление не съм особено запознат с въпросната машина, понеже седем години преди това шофирах Опел (бензин със ГИ). Хондата не е първа младост и си има забележки - но е доста запазена. Тази сутрин забелязах жълт чек  PGM-FI !!!  От някои от Вас, както и от ръководството за експлоатация разбрах, че има поне два - три варианта за проблем, който не мога да усетя по работата на двигателя (все пак не съм особено вещ при дизелите). Пали нормално и не губи мощност, но чувам едно доста осезаемо свирене - особено при подаване на газ при ниските предавки. Ясно е, че без диагностика не мога да мина - проблемът е, че средствата ми в момента са доста оскъдни, а "Бултрако" не се шегуват в това отношение! Мога ли да пробвам някаква манипулация, която да ми подскаже какво се случва или направо да ходя в сервиз?

Благодаря Ви!             

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в двата случая си за сервиз. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често срещано виене от турбото - поне за мен! Провери мекото гумено гофре след въздушния филтър и целия турбо път за пробиви! При мен го има също! Когато позагрее губи ли се /утихва ли виенето/? 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...