Jump to content
Spurss78

Парктроника не издава звуков сигнал .

Recommended Posts

Здравейте . От няколко дни имам Honda CR-V 2.2. 150hp. с ръчни скорости и беше остановено по време на прегледа ,че при активиране на парктоника  колата не издава типичния предупреждаващ звуков сугнал ! Ака някой има идея ,моля да я сподели .Хубав ден .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен когато карам напред издава само при вкарана 1ва скорост и за разлика от предишните ми коли при хондата доста късно започва да пищи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали има опция за намаляване и увеличаване на звуковия сигнал!? Дори когато пусна мигачите почти няма типичния за мигачи звук. За съжаление колата я купих без книжка пък билото на какъвто ли да е чужд език. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моята звукът от мигачите е доста тих и по време ма движение често не се чува. Колкото до парктроника нямам оплакване и не знам да има опция да се спира звука от някакво меню. Предполагам, че копчето за предния парктроник ти свети в зелено, тоест че е пуснат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Дали решихте проблема със звука на парктроника и как?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че използвам темата за мой въпрос, но за да не отварям нова такава.

 

Възможно ли е да се направи, задния PDC да работи постоянно както предния, а не само при включване на задна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/23/2022 at 8:46 AM, Koceto881 said:

Здравейте,

Дали решихте проблема със звука на парктроника и как?

Здравейте. Не го реших проблема! Остана така. Свикнах вече и не ми пречи. Но миналата година ходих до Бултрако за обслужване на автомобила и ми казаха да оставя колата,  за да я преглед по-дробно т. е нямаха бърз отговор. Не я оставих и така та до сега. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 8/8/2022 at 12:00 PM, Fissikela said:

Извинявам се че използвам темата за мой въпрос, но за да не отварям нова такава.

 

Възможно ли е да се направи, задния PDC да работи постоянно както предния, а не само при включване на задна?

С каква цел ти е нужно?

Ако зад теб спре кола на кръстовище в обхвата на парктроника това означава да пищи парктроника до потягленето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 8/31/2022 at 4:48 PM, Plamen_Honda said:

С каква цел ти е нужно?

Ако зад теб спре кола на кръстовище в обхвата на парктроника това означава да пищи парктроника до потягленето.

И ти си прав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...