Jump to content
note

Отзиви за шарнири и накрайници Meyle

Recommended Posts

Колеги, моля дайте отзиви за долни шарнири и външни кормилни накрайници Meyle. Такива сложиха в сервиза, по тяхна препоръка и след като отпаднаха Lemforder и TRW заради лош опит с тях. Ясно е, че няма да изкарат колкото оригиналните, т.е. 160 хил. км. Горе-долу какъв пробег мога да очаквам по нашите пътища?

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шарнири Meyle на моята,сложени март 2017 и 43 000км все още са в перфектно здраве.Имало 1бр.от 555 и сложили Meyle, които според майстора държели.Не карам ЦРВ,но дано съм бил полезен.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам практически опит, но мога да споделя няколко факта. Има Meyle Original, което според техният маркетинг е "True to OE" и Meyle HD, което е "Better than OE". В онлайн магазините съм виждал само Meyle Original. Така привидно изглеждат добре направени. Марката е немска, но фабриката на Meyle е в Турция.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, производството със сигурност не е в Германия. В най-лошия случай може и да е китайско, не ги видях лично. Тук се доверих изцяло на сервиза. То и Lemforder уж е OEM качество, но бях сложил такъв десен външен накрайник и изкара 25 хил. км. Според майсторите е нормално, за мен не е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 хил. км. по-късно шарнирите сдадоха багажа. Моят извод за Meyle: пълни, абсолютни боклуци. Не препоръчвам!

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде късно видях темата , иначе щях да те насоча към Blue Print.

Преди 3-4 години смених и по двете коли, кормилни накрайници, шарнирни болтове , биалетки и т.н  каквото имаше по окачването и нямам никакви оплаквания! Някои части вече са навъртяли над 70-80 хил.км.

Обаче всичко е купувано от Англия!

Редактирано от birev
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, note написа:

12 хил. км. по-късно шарнирите сдадоха багажа.

Съжалявам ако съм те подвел,но моите държат още.От предния ми пост още 10к км съм минал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, подведоха ме в сервиза, защото писах тук след като вече ги бяха сложили. Не че и те са отговорни за безподобните ментета, които продават нашите "вносители". Сега ще сложим TRW да спасим положението, че ми престоят доста километри, а оригиналните са на поръчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...