Jump to content
Lepa Brena

ламбда сонда

Recommended Posts

здравейте,хондата е сивик 2007 г. Има ли живи данни на сондите( преди/след )катализатора тва чудо, с ква диагностика ги четете?  Игнорира ли компа сондата ако не му хареса съпротивлението на реотана в нея и записва а ли грешка заради това? 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донесоха ти сивик за ремонт или за газ и сега се чудиш как да го осереш ли?

 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не....казуса е още по сложен....ремонтирам кола от 2000 км разстояние,а дори не съм автомонтьор представяш ли си кво нахалство....кара се на бензин, няма газ. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как ще я "ремонтираш" тая кола като нямаш елементарни познания?....разказвай смело...може да ти излезе късмета.Аз съм даскал по душа.мога да ти издекламирам 4 километра жици на въпросния Сивик наизуст...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси как бързо ме разкри....а даже нищо не съм казал/написал.....мирише ми на екстрасенски способности...😁Лееш ли също куршуми....снаряди....при нужда да знам към кого да се обърна?

 

а тва категорично не е вярно.....виждах като дете един път двг на съседската кола,та не е за пръв път да виждам двигател......

 

Същественото в случая е от първия пост.  Записва ли грешка компа ако не му хареса стпротивлението на отоплението  в сонадата?.....различните компове си имат собствен стил на работа,особеност, която при хонда не познавам.  

 

изкарва ли живи данни/осцилограма в реално време на сондата....и ако да,с коя диагностична програма?

Редактирано от Lepa Brena

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същественото е ,че изобщо питаш за това нещо. Никой ама никой ,който разбира поне малко от ДВГ няма да зададе такъв въпрос. И да.... няма как да не те разкрия. Първия пост в този форум започва със "Вече съм горд собственик на ..." Защото за нас това "чудо" както го наричаш е религия. И мразим пишман майстори ,които вместо да си карат таксита решават да докарат едни лесни пари на гърба на някой човечец. Като ти се занимава с това,купи книжки,почети малко,запиши се да учиш.Не троши колите на хората ,като не знаеш какво има под капака. Един семестър е само едни 300-400 лв...Да обикаляш форумите и да задаваш тъпи въпроси е чиста загуба на време и вече си наясно с това от другите форуми...нали Калине?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

🙄..😄

Въпросите са съвсем елементарни в първия пост,все пак ако не ги разбираш  ,не се чувствай длъжен да отговаряш.

Редактирано от Lepa Brena
  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...