Jump to content
nunezz

Съвет за избор на кола ?

Recommended Posts

Здравейте! В момента имам сивик англичанка, но пускам тема тук, защото се колебая между Акорд 7 автоматик или Субаро Легаси 3 литровия от 2005г. Вие коя бихте избрали ? Отворен съм и за други предложения, държа само да е седан и автомат. Може и дизел (само Хонда). Благодаря!

Редактирано от nunezz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 години се колебаех между Акорд 2.4 АТ 7 комби и Субару Аутбек Н6 - и 2-те фейс.

След тест драйв и проучване на 2-та модела Субаруто за съжаление отпадна, а му бях голям мераклия.

Ако продаваш Сивика - пиши ми Л. С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като бивш карач на Subaru Legacy ( пет години) от 2006, бих ти препоръчал да си вземеш Акорда... 

Не ме питай защо! 😏😊

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в кратце мога да обобщя:

По-малък багажник, по-тясно в купето, по-сложно обслужване (ако допуснем че колата е в ред), а като карах 3 литровия Бек, зад мен беше собственика му с моя Акорд 6 седан 2.0 АТ и като спряхме ме пита, "абе колко коня е тая кола?" Като разбра, рече, "а къде са моите 100 коня горница - това си върви като моята". :)

Но пък Аутбека е много вдъхновяващ по черен път - жалко че японците ги домързя да повдигнат малко тяхната 4х4 версия на 7-мото комби и да я дават и в Европата. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм.. абе да ви кажа, тайничко се надявах да ме насочите към Акорда ахахах :D Акорд ще да е.. а от коя година е фейса и навигацията работи ли за България ? Ако не е фейс, знам, че не работи, но може ли да се инсталира от фейс ?

 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигацията на фейса има България, но не и префейса. Но дори при наличие на такава, тя пак е морално остаряла и не особено практична. Ако навигацията ти е от значителен фактор при избора, то китайска би ти свършила прекрасна работа независимо за фейс или префейс. Има отделна тема по въпроса с всички подробности ако те интересуват.

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...