Jump to content
ValMihov

Демонтаж на радиатор за парното при HR-V

Recommended Posts

Здравейте колеги!
Взе да ми намирисва на антифриз в купето!
Още не запотява стъклата, а и теч и влага не напипвам под централната конзола, нивото антифриз намаля мноооого малко. И за бързо решение сложих  добавка за течове на Бардал.
За сега обаче 400-500км по късно, продължава да ми мирише на антифриз. Дразни ме! Видях, че радиаторчето не е скъпо (60-80лв.), но на времето имах същия проблем с един Ситроен и знам, че не цената, а работата тогава се оказа неприятната част. Един ден разглобявах и ден сглобявах.
Та се чудя дали пак да се вкарвам в тоя филм?

И дали на Хондата  също трябва да сваля всичко пред пътника и водача до гола ламарина, както тогава или тук има по лек вариант, защото го виждам къде лежи хоризонтално долу над тунела и зад централната конзола, но не знам как да го измъкна от там.
Та моля, ако някой вече е играл в тоя цирк, да сподели колко време му е отнело и дали има хитър начин!
Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиатора го сменям за 15 мин. 80 лв/ч = 20 лв.

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Маркони!
Аз за толкова смених охладителния лятото, но мислех, че този на парното ще е повече играчка. 
Може и да се захвана, като се постопли времето, но до Русе няма да дойда, за което се извинявам! Не че проблема са 20лв., а това че съм в София.
Иначе всяко твое мнение или съвет ми е било полезно и коректно, за което много БЛАГОДАРЯ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...