Jump to content
Martinski

Скорости

Recommended Posts

Здравейте Колеги

 

Имам Хонда Црв 2.0 128 к.с от 1998г. и след смяната на комплект съединител скоростите невлизат,когато я взех от сервиза се прибрах нормално,но на сутринта когато запалих се чуваше един шум на стържене от към скоростната кутия и скоростите невлизаха,дойде майстора и обезвъздуши системата сипахме спирачна течност и скоростите дойдоха но след 30 мин каране невлизаха скоростите,много трудно трудно стигнах до сервиза и там отново започнаха да обезвъздушават ( около 2 часа обезвъздушаваха )  след това имаше леко подобрение но пак се изгубиха скоростите , сменени са  двете помпи на съединителя  (Japanparts)  комплект съединител  (Japanparts) масло на скоростна кутия (Champion 75w80),ако някой има решение на проблема ви моля за помощ или съвети

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. МАХАЙ ТОВА МАСЛО ОТ КУТИЯТА. За там само MTF 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,днес ми сложиха MTF 3 ,събра 1.7-1.8 литра и пак същата работа,когато не е загряла колата скоростите са наред,след 10-15 минути каране невлиза нито една скорост

Редактирано от Martinski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Martinski написа:

Здравейте,днес ми сложиха MTF 3

С две думи се набута с пари за ненужно масло . Сменете спирачната течност на съединителя ако не сте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, ГОШКАТА написа:

Здравей. МАХАЙ ТОВА МАСЛО ОТ КУТИЯТА. За там само MTF 

Дай логичен отговор защо. А и защо колегата пак има проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

70 лв за масло мтф 3,спирачната течност беше универсална дот 4 смениха я със брембо дот 4 и пак нищо,за утре ми казаха че щели да купуват някаква помпа за обезвъздушаване,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, то не съществува по-просто обезвъздушаване от от това на тоя съединител. Само сипваш спирачната течност в казанчето и следиш да не остава без течност! Всичко на самотек. Слагаш едно маркуче на пробката на долната помпа и отвиваш леко пробката, докато протече слабо. По спомени събира около 150-200 грама цялата система,ти налей около 300 да се промие хубаво. При операцията педала на съединителя трябва да е напълно върнат нагоре. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...