Jump to content
YavorG.

Ангренажна верига CRV 3, 2.0 150 к.с.

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Админа да ме извини ако вече има такава тема, но не успях да я открия.

Предстои ми смяна на вериги на CRV 3 бензин 2008 година с мотор R20A2. Освен оригинален комплект за 1200 + лева, в който не знам какво точно присъства, има предложения за FEBI двете вериги+зъбно колело на колянов вал + обтегач и двата банана. ИНА, но там май нямат производство. BLUE PRINT и най-разни други. Някой да е сменял и да сподели опит? Каква марка е сложил? От кое сте доволни и кое не трябва да припарва в радиус 2 метра от колата? Благдодаря за помощта предварително.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се поинтересувал какво включва оригиналният комплект. С майстора, който ще прави колата, бих уточнил номерата на необходимите части и бих си ги взел оригинални. В София, а сигурно и в други градове, има сервизи, които предлагат доставка на оригинални части. Няма смисъл да се пести при този ключов за двигателя възел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинален комплект за ангренаж няма.Купи си веригата и колелото на коляновия вал ОЕМ,бананите може и менте да сложиш.

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 17.03.2021 г. at 15:35, YavorG. написа:

Здравейте колеги, 

Админа да ме извини ако вече има такава тема, но не успях да я открия.

Предстои ми смяна на вериги на CRV 3 бензин 2008 година с мотор R20A2. Освен оригинален комплект за 1200 + лева, в който не знам какво точно присъства, има предложения за FEBI двете вериги+зъбно колело на колянов вал + обтегач и двата банана. ИНА, но там май нямат производство. BLUE PRINT и най-разни други. Някой да е сменял и да сподели опит? Каква марка е сложил? От кое сте доволни и кое не трябва да припарва в радиус 2 метра от колата? Благдодаря за помощта предварително.

 

На мен също ми пледложиха такъв пълен комплект на febi но по отзиви в toutube канали за crv 3, 4 поръчват на марка FAI . Какво качество е на febi ...нямам представа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще разбера за качеството на Febi и ще споделя впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...