Jump to content
Sinan

Запалителни бобини за Акорд 7 2005

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Моля да препоръчате марка бобини за Акорд 2005, 2.0 бензин, 155к.с.!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Оригиналните мисля са NGK. Моята дойде с TEK 4 броя. През 3-те години през които имам колата съм сменил 2. Една Bremi  и една Moboltrone. Според зависи какво могат да ми доставят за деня. В момента возя една Denso и ключ 10 в багажника за всеки случай. Във форума бях мяркал мнения за Мобилтрона че са читави, но при мен нещата са такива, каквито съм ги описал.

Редактирано от Ivan_Ch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята пристигна с Тек, една изгоря и намерих същите в морга. Имаха две и ги купих. Наскоро умря и втората и сега съм без резерва. Леко съм уплашен от "произведенията" в магазините и се придържам към втора ръка, с надеждата да са по-истински. Наш колега ми предложи 2 бобини Denso  и утре ще ги взема да ги возя като теб.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Оригинално идва с Тек бобини. Аз вече съм сменил 3 броя поради умиране на 15 годишните бобини. Понеже съм си експериментатор по природа, сменените бобини са 3 различни марки. Едната е на 80 ккм и е ИТН, втората е на 30 ккм и е Мобилетрон, третата е на 5-10 ккм и е на Делфи. Приготвил съм като пръдне и последния Тек една на Хела. Даже като се сетя ИТН-а може и да е на повече километри, защото с нея взех колата. Като изработка и външен вид Мобилетрон-а е едни гърди напред. 

Относно бобините от моргите - някак си не ми се занимава да сменям една 15 годишна бобина с друга също толкова възрастна и на незнайни километри.

Редактирано от jijane
  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз имам 2 сменени с DELPHI GN10370-12B1, вече 20к. Купих 2 резервни същите. В сервиза ме посъветваха да не пипам ОЕМ, можели да изкарат по-дълго от заместителите.

Редактирано от h5rov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах съмнение за 1 от тях - имаше пропуски в запалването, но Бранко намести буксата иии, така си и замина при новия стопанин - с 4-те оригинални.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 от мойте бобини изгоря и я смених с flamma японски които ми донесоха приятели направо от там за проба уж,но излязоха доста прилични за парите си и май ще си взема още 3 направо ако горят да сменям с тях да са еднакви 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...