Jump to content
Todorov1914

Броня пластмаси

Recommended Posts

Момчета ще прикача снимки, вие имате ли такъв проблем с тия пластмаси около гумите на бронята, откачат се лесно и стои грозно и не мога да ги вкарам да стои добре.. 

IMG_20210227_150402.jpg

IMG_20210227_150353.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото е при мен от едната страна. Така си взех колата и един майстор го пооправи. Буквално след година задрах и пак се отвори. Не е добре измислено и съм приел, че стой така. Пътищата са зле, а колата не е висока. Реално няколко парчета се държат в тази точка и лесно се чупят щипките. Мисля, че най добре да погледнеш дали има счупени крепежи/щипки и тук не става въпрос само на това място, но и на цялата вежда. Аз от други майстори имам рапидка и свинска опашка от другата страна, но ще го карам така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, revenue написа:

Същото е при мен от едната страна. Така си взех колата и един майстор го пооправи. Буквално след година задрах и пак се отвори. Не е добре измислено и съм приел, че стой така. Пътищата са зле, а колата не е висока. Реално няколко парчета се държат в тази точка и лесно се чупят щипките. Мисля, че най добре да погледнеш дали има счупени крепежи/щипки и тук не става въпрос само на това място, но и на цялата вежда. Аз от други майстори имам рапидка и свинска опашка от другата страна, но ще го карам така.

Да, доста е кофти и аз мисля така да я карам, не ми се занимава, доста е ниска и като опрем някъде и от там тръгва цялата работа и няма набиване тия щипки обратно.. Ама то колата не е мислена за бг пътищата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, силикона и караш. С тия пластмаси в тая кола е така. Един от недъзите които има и както колегата е написал, също съм го приел и вече не обръщам такова внимание. Там отдолу има щипки които влизат в 2-те пластмасови части. Сложи силикон, задръж го да хване добре и така ще е до следващото задиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...