Jump to content
Spurss78

Honda 2.2 i-dtec 150hp AWD MT. Мнение за модела.

Recommended Posts

Здравейте. Имам сериозно намерение към този модел на Honda. Можели някой с преки впечатления от модела да сподели своя опит с данения модел?! Имам в предвид : обслужване, подръжка, возия, проходимост. До сега не съм карал кола от тази марка. Интересува ме 4 генерация /2012-2014,5 ,6 година/. Благодаря. 

Редактирано от Spurss78

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувах ,но когато разбрах че DPF филтъра е 6000 лв без ДДС интереса ми рязко изчезна и не се появи повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е проблем,успешно се премахва и си караш колата без проблеми,няма да пуши дори ако е здрава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло отзивите, които чета и гладам в youtobe за този SUV на Honda са много добри. Лека нотка на критика се споменава пластмасовия интериор, но това все пак е японска кола. Някой имал ли е проблем с кражба на автомобила или части от него? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, VRPerformance написа:

Това не е проблем,успешно се премахва и си караш колата без проблеми,няма да пуши дори ако е здрава :)

 

Това хич не е така. Любимото ми е на светофара да застана зад "наточена" дизеларка без DPF. Смрад та се нетрае. В никоя нормална държава няма да минеш преглед.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic
Преди 1 час, tenev написа:

 

Това хич не е така. Любимото ми е на светофара да застана зад "наточена" дизеларка без DPF. Смрад та се нетрае. В никоя нормална държава няма да минеш преглед.

 

То смрадта и пушеците са най-вече от "наточването" ... ама...

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 7 години бях собственик на хонда сивик доста пари дадох за нея и не се е налагало да правя нищо по нея. Понеже станах рибар се наложи да сменя вида автомобил и минах на СРВ надявам се да изкарам поне още толкова безпроблемни години и със тази. Поразгледах за проблемите и не мога да не се учудя за цените които се споменават относно ДПФ филтър по-горе.

Най-скъпия който успях да намеря в ибей е 1164лв. 2007>FILTER DPF FAP HONDA CR-V 2.2 I-DTEC N22B3 01/2007 | eBay .

Да се надявам все пак че няма да ми се наложи скоро подмяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1 година карам  CR V -IV, 2013г Dizel 2.2 Автоматик, доволен съм от направения избор. Подръжката относително, зависи на каква ще попаднеш.

За  една година сменена EGR тръба, която се оказа, че е била заварена преди да попадне колата при мен некачествено. Ако DPF не е заминал вече, се препоръчва хубава нафта и добавка, за да ти е мирна главата. Извънгардско каране да си прави регенерацията. Не мисля, че това трябва да те спира за избора, много марки автомобили са с DPF. На мен интериора  ми допада не е евтина пластмаса.

Препоръчвам ако имаш възможност вземи си автомат, Executive приятно е за каране доставя удоволствие. От към надежност "safety car" е в челните места, което за семейна кола си е важно.

Ако нещо конкретно те интересува питай.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...