Jump to content
Geimara-hrv

обмислям да си купувам Honda hrv

Recommended Posts

 Здравейте нов съм в групата 

Но обмислям да си купувам 

Нrv 4х4 5 врати .

Може ли савети препоръки какво да гледам основно .

Карал съм но не съм запознат много .

Редактирано от Zlatozator
Според Вас, в раздел HR-V, дали заглавие "Honda hrv" ще говори на някого нещо?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Има автомобили само с предно. Увери се визуално за наличие на кардан. Много от търговците ги представят 4×4.

 За задния диф проверка се прави при пълен ляв или десен-трябва да няма никакви звуци или претрисане. За зацепване сега на снега лесно може да се пробва. Чел съм че при зацепване се усеща кик. При мен се случва без да се усети.  За двигателя добре е преди да я  стартираш  да погледнеш за отлагания на старо масло-особено за Италиянките. 

 Двигателя трябва да работи тихо и равномерно . Щеката за маслото също не е зле да погледнеш.

 Скоростите -като при другите автомобили.

   По ходовата част обикновенно са здрави . Слабо место са предните полуоски. Имат едни гумени тампони по средата,ако е много изяден влиза  влага под него и корозира полуоската,което води до скъсване. 

 За ръждите  основно прагове и задни вежди. Ако е от Швейцария или Германия задължително погледни под пластмасовия праг в задната част, понякога избива и по веждите.

  За друго не се сещам, като цяло са здрави автомобили.   Успех с избора!

 

Редактирано от pet71
  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че си от Русе. Там има човек от форума, които може да ти помогне при покупка има и Сервиз. 

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, pet71 написа:

  Има автомобили само с предно. Увери се визуално за наличие на кардан. Много от търговците ги представят 4×4.

 За задния диф проверка се прави при пълен ляв или десен-трябва да няма никакви звуци или претрисане. За зацепване сега на снега лесно може да се пробва. Чел съм че при зацепване се усеща кик. При мен се случва без да се усети.  За двигателя добре е преди да я  стартираш  да погледнеш за отлагания на старо масло-особено за Италиянките. 

 Двигателя трябва да работи тихо и равномерно . Щеката за маслото също не е зле да погледнеш.

 Скоростите -като при другите автомобили.

   По ходовата част обикновенно са здрави . Слабо место са предните полуоски. Имат едни гумени тампони по средата,ако е много изяден влиза  влага под него и корозира полуоската,което води до скъсване. 

 За ръждите  основно прагове и задни вежди. Ако е от Швейцария или Германия задължително погледни под пластмасовия праг в задната част, понякога избива и по веждите.

  За друго не се сещам, като 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предпочитате ли е  да взема с газ или да търся само на бензин и аз да си монтирам газовата

 2 -3 съм набелязъл  

Нов внос Италиянки

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Drone  е дал много добър съвет. Търси. Маркони (Бранко) на телефон или в сервиза- предполагам колегите от Русе ще те упътят. По добре е ти да си сложиш газовото.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркони (Бранко) е точния човек. Свържи се с него и изцяло можеш да му се довериш. Страхотен професионалист!

Силно препоръчвам! 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...