Jump to content
gyov4ev

Раздатка

Recommended Posts

Здравейте!Какво масло се слага в раздатката и колко милилитра на Hr-v 1.6,2004г.124 коня?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред,раздатката след скоростната кутия,там сменя ли се масло или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с ръчна скоростна кутия,1.6,124коня,2004г.VTEC.Може ли да ми кажете,колко масло събира задния диференциал и скоростната кутия?Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  За дифа само на Хонда - 1 л. За кутията не се сещам точно. В началлото на  раздела  има тема за флуидите (втората) мисля че са описани . Нашия двигател е D16W5  След   смяна на съединител и лагери в кутията  не използвам на Хонда.  Поръчвам от Фена БГ (също има тема в раздел сервизи и магазини) . Преди това използвах само на Хонда.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скорости - 1,8л.

Заден диф.-1,2л.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задния диференциал 1л.масло ще стигне ли,или 2л.да поръчвам?Препоръчайте от къде да го поръчам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Сега видях че си градски. Аз си го взимах от Апостоль (ов)  . Последния път нещо се  друндиха,че ако ги ползваш за магазин трябвало с предварителна поръчка,а ако ги сменяш при тях имали наличност. Като си взимах полуоските от Намалени авточасти(Итер карс) на крайезерна видях че подържат Хонда флуиди. Можеш да поръчаш и от общите поръчки в форума и от Фена бг.

Аз досега  съм сипвал по литър само. Може би ако го източиш изцяло, ще вземе както е писал колегата 1.2 л. Според мен няма смисъл от 2 л. - не е много евтино по добре да го смениш отново след време 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...