Jump to content

Recommended Posts

- Докторе, помагайте! Всяка сутрин като стане някъде към 7ч много сера.

- В това няма нищо чудно. Веднъж от гравитацията при изправеното тяло, и второ, че е съвсем нормална реакция на организма да се облекчи, щом се събудите.

- Да, де, докторе, но аз ставам към 8ч...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорят си три сперматозоида:1 - Аз искам да стана доктор.2 - А аз летец.3 - Страхувам се, че този гаден онанист ще ни разбие мечтите...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петя имала 20 пасти,изяла 18 от тях.Въпросът е .....

ЗАЩО ПЕТЯ ХОДИ С КЛИНОВЕ?!?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съпруг и съпруга: 
- Виж сe ма, как си напращяла! 
- Ха, виж себе си! Какъв корем си пуснал! 
- Това не е корем, това е хълм на славата! 
- Да! И под него - умрял войник!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блондинките виждат как лети времето,като хвърлят часовника през прозореца!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един магьосник отишъл в едно село и почнал да се хвали, че може да направи абсолютно всичко с магия. И понеже на бай Ставри не му ставала оная работа от години, той излязъл по-напред от строя и казал :-Искам да ми стане х*я !!Магьосника щракнал с пръсти и х*я на бай Ставри ХОП и станал !! После плеснал с ръце и х*я му пак паднал .... бай Ставри :-А-а-а не вервам, тва беше неква инсценировка, я дай пак да видиме.Мага щракнал с пръсти и х*я на бай Ставри пак станал....той това и чакал - извадил два патлака и казал :-А некой е плеснал с ръце, а съм му ебал майката ...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зайо Байо намерил пистолет и отишъл при Лъвът,който много го тормозил!насочил пистолета срещу него и му казал. Лъвчо изяж това лайно или ще те гръмна!

Лъвът казал,стреляй няма да го изям!

Зайо дръпнал спусъка и пистолета не гръмнал,навел глава заекът и казал.Е като не искаш ти,аз ще го изям! :lol:  :lol:  :lol:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една семейна двойка нямала деца. Какво ли не пробвали, по какви ли лекари не ходили - не става. Чули за един лекар в Ню Йорк, събрали пари и отишли. Ама проблем - те не знаят английски, той - само английски, наложило се да покажат как действуват по въпроса. Докторът написал рецепта и те се прибрали у дома. Отиват в местната аптека и питат :- Имате ли тритхеотхерхоле?Аптекаря:-Какво да имам???Двойката :-Ами тук пише "Три Тхе Отхер Холе"Аптекаря поглежда рецептата и казва:-Ами май не сте разбрали добре. Тук пише "Try the other hole"

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детенце влита в къщи при майка си:- Мамо, мамо, бикът опъна кравата!- Ама, не се говори така, моето дете! Ще кажеш - “бикът изненада кравата”!След малко детето пак влита с вик:- Мамо, мамо, бикът изненада всички крави!- Ама, как така е изненадал всички крави?- Ами, опъна коня!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младоженци. Първата сутрин след брачната нощ мъжът, прегладнял, пита:- Скъпа, какво има за закуска?- Секс, мъжо - казва жената.И мъжът, нали е младоженец, зарадвал се на закуската.На следващата сутрин:- Скъпа, какво има за закуска?- Секс, мъжо.И така цяла седмица. На осмия ден жената се събужда и гледа - мъжът й, съвсем гол, седнал и се грее на парното.- Какво правиш? - учудила се тя.А той:- Топля ти закуската................

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блондинка влиза в сексмагазин и започва да разглежда. Проявява любопитство и пита за цената на нов модел играчка:
-Този червеният вибратор колко струва?
-50 долара.
А този?
-А, госпожице, пожарогасителят не се продава!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На блондинката като и стане студено се сгушва в ъгъла,защото и казали,че там е 90 градуса!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Папата отлетял към Ню Йорк за конференция. Събудил се сутринта в хотела и видял, че закъснява. Облякъл се набързо, спрял едно такси и казал на шофьора:- Ще трябва да нарушиш правилата на пътя, защото закъснявам за много важна среща. Няма да кажа на никой. Но нека аз да карам.Папата седнал зад волана. Но по пътя ги спрял един катаджия за превишена скорост. Полицаят звъннал по радиостанцията и докладвал на своя началник:- Шефе, спрях един много важен човек...- Кой, кметът на Ню Йорк?- Не, шефе, още по-важен!- Не ми казвай, че е губернаторът!- Шефе, не знам кой е, но Папата му е шофьор!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две зайчета от много дълго време се опитвали да си направят деца,но все нищо!

Един ден решили и отишли при специалист,разказали му те за проблема си,той ги прегледал и им казал!

ЕЙЙЙЙ МОМЧЕТААААА!!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с моят мъж си живеем тихо и мирно... МИРНО казах!!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Ти спа ли със жена ми?- К'во значи спа ли?- Тъй се казва от тактичност. Секс прави ли с нея?- Ако отговоря тактично, не съм спал. Просто ей така си дремнах 3 пъти...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тема зайци съм аС  :D

Баща и Син,зайци!

Татеее,татееее днес ми беше първия полов акт!

Браво сине,а кога ще ти е втория?

Амииии,като спре да ме боли Г*зът!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Министър Таня Андреева инспектира психиатрия -Варна и пита подготвен за изписване болен:- Доволен ли сте от пребиваването тук?- О, да! Много са добри! Положително и вас ще излекуват!- Но аз съм министърът на здравеопазването!- Не се притеснявайте, аз като влязох тук, бях президент на републиката!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоят си Хитър Петър и японец, и водят някакъв разговор. По едно време, японецът пита:- Искаш ли да ти покажа нещо японско?- Давай!Японецът го пребил и му вика:- Това е карате.След малко пак:- Искаш ли да ти покажа още нещо японско?Вече колебливо:- Ми, давай?!Японецът пак го пребил и вика:- Те, това е джудо.След малко Хитър Петър го попитал:- Искаш ли аз, да ти покажа нещо японско?Японецът, възхитен:- Давай!!!Хитър Петър го отма'ал през главата с някакво желязо. Японецът след малко се надигнал окървавен и пита:- Какво беше това???- Полуоска от Nissan Patrol :slap:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вървят си Мечо Пух и Прасчо през гората и срещат Кристофър Робин. Той пита:- Абе Мечо Пух, защо на Прасчо зурличката му е цялата в кръв?- Ми зашото яде лайна.- Е, добре де, ял е лайна, ама защо му е зурличката цялата в кръв?- Ми защото отначалото не искаше!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След около 15 години брак, мъжът се оплаква на приятел от непоносимата си жена. Накрая въздъхва и казва:- Реших, ще я удуша.- Ти си луд, - казва приятеля - ще си вдовец, но в затвора. Направи така, че тя сама да се гътне. Една седмица с*кс нон стоп. Сутрин, обед и вечер по два пъти. На седмия ден до вечерта ще е мъртва.Послушал го нещастния съпруг и започнал да изпълнява стриктно плана. Надвечер на шестия ден, мъжът лежи на дивана и едва диша от изтощение, а жената простира на балкона и пее. Гледа я той и процежда през зъби:- Пей, пей твоята м-а, един ден ти остана!........

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарих на жената кантарче, а тя на мен - шублер....  :pirate:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Напушен виц :D

Мечо си стоял на брега на реката и си пафкал сладко,сладко,до него изплувал бобъра.

Мечо какво правиш,на какво мирише???

На трева бобареее,ето дръпни си,гмурни се,и издишай чак на другия бряг на реката!

Дръпнал си бобъра гмурнал се и чак на другия бряг изпуснал димът,точно до хипопотама!

Бобаре,какво е тва бре?

Това е трееееваааааа, :D  :D  :D  :D хооохааххууууу :lol:  :lol:  :lol: ,отиди на другия бряг мечо ще ти даде.

Гмурнал се хипопотама и изплувал на другия бряг.

Мечо го видял и се изцъклил,почнал да скача и вика!!!

Бобаре изпискаййййй бре,Бобарееее изпускаййй Бреееее.................

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седят си двама напушени на покрива на блока и зяпат.

- Аве, брато...

- Кажи, баце!

- Тва тука е ебаси високото. Сигурно ше падам... три дена...

- Ммммм... така е, баце - минимум три дена!

- Аве, брато...

- Кажи, баце!

- Ако падна, дали ще умра?

- Ами, баце... тва са си три дена без вода и храна. Сигурно ще умреш!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наркоман пита непознат от улицата:- Извинете, днес четвъртък ли сме?- Не - отговаря човекът. Днес сме събота.- Значи утре е четвъртък.- Не. Утре е неделя, господине.- О, значи вчера е било четвъртък?!- Не. Вчера беше петък.- Е - е - е - натъжил се наркоманът. Значи няма да има четвъртък, така ли?

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж влиза в спалнята при жена си, носейки една овца под мишница и казва: Виждаш ли това прасе? С него трябва да правя секс когато ти не си на кеф! Жена му отговаря:Знаеш ли че това не е прасе, а овца?  Мажът: А ти знаеш ли че аз говоря на овцата?

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Иванчо: Татееееееее, не мога, не издържам вече в тоя скапан ТУ... отказвам се

Баща му: Сине, голям си вече, можеш и сам да решаваш... няма да те спирам... Но ние с дядо ти продължаваме!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Съд . Съдията пита обвиняемия :

- Защо избягахте от затвора?
- Исках да се оженя ...
- Странни са Ви представите за свобода ...

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Притеснена циганка тича към мъжа си с дете на ръце:
- Асане, детето глътна патрон!
- Ма, не го вЪрти към мене, ма!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

- Докторе, ухапа ме акула!
- Еми те така праят...

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Новоизлюпена съпруга звъни на майка си:
- Мамо как се вари кокошка?
Майка й:
- Слагаш я в тенджерата и захлупваш капака.
Дъщерята:
- Ама тя изскача и ме кълве...

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ако си грозна, с телчета на зъбите, криви крака, виснали гърди - иди в гората и режи дървета, отмъсти си на природата...

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Излиза "HONDA" на кръстовище... Поглежда наляво- "BMW", поглежда надясно- пак никой...

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

-От къде идваш?
- От салона за красота.
- Затворен ли беше?

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

- Тате, какво е кул?
- Това, моето момиче, е нещо много хубаво, модерно, нещо, което всички искат.
- Добле, тате

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Списък със задачи за утре:
1. Да купя 4 малки живи прасенца
2. Да напиша с маркер на гърба им: 1, 2, 3 и 5
3. Да ги пусна в метро
4. Да гледам как се лута охраната търсейки номер 4

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За,ходя с Марийка!

Ти,ходиш с Марийка!

Той,ходи с Марийка!

То,ходи с Марийка!

Ние,ходим с Марийка!

Вие,ходите с Марийка!

Те,ходят с Марийка!

Извода е, Марийка е долна К*рвА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...