Jump to content

Recommended Posts

Две от главите на триглава ламя си шушукат:- Абе, знаеш ли, че тая третата глава е почнала да прави св!рки за пари.- Ми на мен ме ми пука особено, стига да не дава задника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Катаджия спира "Бентли", движещо се със скорост два пъти над разрешената. "Бентли"-то спира, бавно се отваря затъмненото стъкло. Катаджията:- Петров, пътна полиция. Документите.От стъклото се подава ръка с банкнота от 100 лв. Катаджията ги прибира и казва:- Лек ден! Постарайте се да не нарушавате правилата...През прозореца се подава ръката с втора банкнота от 100 лв.- И бъдете внимателен, след два километра има други колеги...Друга 100-левка.Катаджията, след като поглежда номера на колата:- Аз работя тук вторник и четвъртък от 08.00 до 17.00 часа. Запомнил съм номера на колата - тогава можете да карате, както си искате...Отново 100-левка.- Бъдете жив и здрав, вие и децата ви! Успех в бизнеса, кучето ви да печели награди на всички изложения...Пак се подава ръката със съответната банкнота...Катаджията я прибира, стои известно време, след това се прокашля, застава мирно и казва с тържествен глас:-А сега - стихотворение...

Редактирано от valioturb
  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти като виц.Далечната 1986г. приятели от Бургаската и Софийска АЕГ служеха на вр. Папия, Странджа, като слушатели и преводачи. Техниката бе стара, руска механика - магнетофони с ремъци; резервни части нямаше, но момчетата му бяха намерили начина. Влиза мл. серж. в Аптеката на Мичурин и поръчва : 300 презерватива, с фактура на името на N - то поделение на НРБА.Не е имало конкуренция, май...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоят си нашенец и някакъв японец, и водят разговор. По едно време, японецът пита: - Искаш ли да ти покажа нещо японско? - Давай! Японецът го пребил и му вика: - Това е карате. След малко пак: - Искаш ли да ти покажа още нещо японско? Вече колебливо: - Ми, давай?! Японецът пак го пребил и вика: ... - Те, това е джудо. След малко нашенецът го попитал: - Искаш ли аз да ти покажа нещо японско? Японецът, възхитен: - Давай!!! Нашият го отма'ал през главата с някакво желязо. Японецът след малко се надигнал окървавен и пита: - Какво беше това???!!! - Полуоска от Хонда!!

  • Нагоре 3
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Перничанин влиза в аптека и казва на продавачката: - Едни презервативи, моля! - Какви да бъдат? Имаме ароматизирани, оребрени и всякакви други, но на мода сега са с коли. - Дайте ми с коли тогава! - Имаме Мерцедес, Порше, Ауди... - Абе, ако имате с Голф 2-ка ще е идеално, и без това цяла вечер ще го блъскам по дупките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Каубой казва :

- Да знаете , че имам най-бързата ръка в Дивия запад.

- Аз пък предпочитам жена.. - отговаря другия...

Публикувано изображение

Редактирано от honda_tech
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ром влиза във ветеринарна аптека:- Имате ли хапче против бълхи?- А вие какво имате - куче или котка?- Бълхи имам, ма...

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Ало! Секс по телефона ли е?- Не, това е телефона за дупките в София. - Във всички дупки да ви го. . . .

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко момиченце пита приятеля на разведената си майка:- Чичо Иване, вчера какво правихте с мама, когато аз бях при баба?- Отидохме на театър, а после на ресторант...- А после?- После отидохме у нас да пием кафе!- А после?- После изпратих майка ти до вкъщи...- Чичo Иване, ти да не си импотентен?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действителна случка с мои роднини:Преди няколко дни племенничката ми,дошла си от Америка,вика:-Бате каза изкарам ли курсовете ще ми купи БМВ.Аз:-Е защо па не Хонда или Тойота/на шега/?Тя: -Не,не,БМВ.Аз:-Е хайде де ,не са лоши Хондите.Тя:-Не,не.Майка ѝ/братовчедка ми/ се намесва:-При нас хондите много ги карат индийците.Аз:-А значи циганите хонди,белите БМВ-та/пак на шега/.Тя обаче за 12 години там е загубила малко от чуството ни за хумор,и вика:-Не бе Краси, те са лекари и ИТ спецове.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как свършил светът? Попитали блондинка: - Според вас, има ли потенциална възможност да свърши света? Блондинката отговорила: - Мисля....Две борчета си говорят на тема компютри: - Вчера се учих как да работя на Windows. - Ааа, значи разбра как да ползваш мишката!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж си пие биричката и гледа телевизия, когато жена му се прибира вкъщи. Той я пита:- Жена, прибра ли колата в гаража?- Да, отчасти...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Една пийнала компания се разгрява на бара и внезапно едно момче изтърсва.- Знам такъв виц че ще ви паднат циците от смях!Момите се хилят срамежливо a една преодолява срама и вика. - Че какъв е тоя виц, дай да го чуем.Момъка я оглежда със спиртен поглед и отсича!- Така,като те гледам май май на тебе са ти гo казали вече вица...

Редактирано от FOXO
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хлебаря в перник го наричат "Уеб Дизайнер"
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоят си българин и японец, и водят някакъв разговор. По едно време, японецът пита: - Искаш ли да ти покажа нещо японско? - Давай! Японецът го пребил и му вика: - Това е карате. ... След малко пак: - Искаш ли да ти покажа още нещо японско? Вече колебливо: - Ми, давай?! Японецът пак го пребил и вика: - Те, това е джудо. След малко нашият го попитал: - Искаш ли аз, да ти покажа нещо японско? Японецът, възхитен: - Давай!!! Българина го отма'ал през главата с нещо тежко. Японецът след малко се надигнал окървавен и пита: - Какво беше това??? - Полуоска от хонда!!!

  • Нагоре 1
  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дете с майка си минава прокрай публичен дом. - Мамо, мамо, какво продават тук? Майката се смутила и отгововила: - Щастие мама, продават щастие на мъжете. - Мамо, мамо, купи ми щастие моля те моля те моля те! Какво да прави майката, дала му 2 лева и със свито сърце го пуснала да влезе в бардака. Вътре, в салона наредени всичките момичета + мадам. Момченцето влязло, дало двата лева на първата кака и казало - Искам да си купя щастие! Притеснили се момичетата – какво да го правят това дете. Една от тях отишла до кухнята и му намазала една филия с мед и масло. Момченцето излапало филията, но не си тръгва. Гледали го гледали – намазали му още една филия с масло. То и нея изяло и още стои. Намазали му трета филия, но тя вече му дошла много и хлапето само изяло меда и маслото. Излязло навън щастливо, а майка му притеснена го пита. - Е, как е мама? - Ааа, екстра, две опрасках и една излизах!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
- Копеуе, кАжи как да ме загуеждат мацките на пуажа?- Уесна работа, копеуе - зимаш един по-гоуем картоф, пускаш го у банския и вървиж тежко-тежко по брего!........- Копеуе! Не става, даже бегат!- Копеуеее! - картофа отпред бе, отпред!(Този е малко на самоковски диалект, no offence) Редактирано от LAMER
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиент сяда на бара и си поръча едно малко уиски и пита: - Колко струва? Бармана му казва: - 5 цента. - Дай едно голямо тагава! барманът: - Пак 5 цента. - Тогава може ли бутилка? бармана: - Пак 5 цента. - Я дай един кашон уиски! бармана: - 5 цента. - Само не разбрах защо всичко е по 5 цента? Пита клиента. - Бармана ме помоли да го заместя и чука жена ми горе, ама аз него тука!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само как звучат някои наши изрази:

 

How do you drive her? – Как я караш?

 

Everything is electricity and cable! – Всичко е ток и жица!

 

Remove, remove! – Мани, мани….

 

Village stick – селска пръчка

 

I`ll fuck your numbers! – Ще ти еба номерата! Публикувано изображение

 

My lighthouse hurts! – Боли ме фара!

 

Work is his mother! – Работа му е майката!

 

Drive to go! Карай да върви!

 

Be careful in the picture! – Внимавай в картинката!

 

Only, dont make yourself to me! – Само няма да ми се прайш!

 

I`m going to bed because I can`t see two. – Лягам си, че две не виждам!

 

Crazy job! - Луда работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитали радио Ереван: - Какво трябва да има на втора страница от упътването на Лада, Волга и други подобни возила? - Разписание на всички автобуси и влакове.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сексът е четири вида.Трагичен - има с кого, има къде, има как, но няма с какво...Комичен - има с кого, има как, има с какво, но няма къде...Социалистически - има с кого, има с какво, има къде, но няма как...Философски - има с кого, има къде, има с какво, има как, но защо???

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...