Jump to content

Recommended Posts

Брадата сентенция, провокирана от фарса на сегашните дни.Нов бардак със стари курви не се прави.Edit: Не ми се търси аналога на латински, извинения.

Редактирано от vesivanova
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарваш... изкарваш и бягаш!!!

П.С. Да живеят банкоматите!!! Публикувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протестиращите заплашиха да блокират Орлов мост всеки ден, докато измислят някакви искания.

  • Нагоре 4
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съпруг води блондинка при съпругата си.- Това е нашата нова любовница.- НАШАТА любовница? - възмущава се съпругата.- Да, но ако искаш, ти може и да не участваш.На другия ден съпругата води един нигериец при съпруга си.- Това е твоят нов любовник.- МОЯТ любовник ли? - изненадва се съпруга.- Да, аз пак няма да участвам.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктор започва да пише рецепта, но забелязва, че вместо химикалка държи термометър. Докторът, замислено:- Мамка му! Някой задник ми е отнесъл химикалката!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два слона си летели из пустинята, единият зелен, другия вдясно. По стария попитал дядо си колко е часа, дядото извадил един термометър и казал четвъртък. Каква е поуката? Който не яде вафли не гледа сънчо!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гьоре пита нане Вуте: " Абре, Вуте, ти каков сакаш да станеш - професор или педераз?". "Я сакам да станем педераз!" - отговорил Вуте. "Е па оти бре?". "Оти у газо по-лесно че ми улезе, отколко у главата!".

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

‎-Вярно ли е,че около атомния реактор в Козлодуй има много четирилистни детелини?-Вярно е!-А защо никой не е успял да си вземе поне една?-Много бързо бягат. :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато сменяше памперса на сина си, дюнерджията Мустафа по навик добави картофки и чеснов сос.....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един лежал чисто гол на плажа с една шапка върху достойнството му и с табелка "За гледане - 5 лв." Минала една жена, дала 5 лв., погледнала и възкликнала:- Ама той е увиснал!А мъжът отговорил:- Ееее, госпожо! Той ако можеше да работи щеше ли да проси

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицай спира циганин и го пита:– Ти крал ли си бе?– Какъв крал бе бате, обикновен циганин съм !?!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Млада руса дама с нова кола в автосервиза.Монтьорът пита:-Какво има?-Ами придърпва и заглъхва.Монтьорът повдига капака, а под него бележка: "Тя просто е тъпа, въобще не може да кара. Няма да платя. Мъжът й."Монтьорът затваря капака :-Извинете, не можем да помогнем. Потърсете друг сервиз.Дамата ядосано:-Що за глупости, вече в седми сервиз ми отказват!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Снощи единственият посетител на дискотека в Перник...си набил сам шамарите.
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамо, мамо, направи ми закуска.- Момченце, това че спя с баща ти не значи, че трябва да ми викаш "мамо".- А как да ти викам?- По име, Иван.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос:–Как е наречен тунела към жк. Люлин?Отговор:–Българският ускурител за елементарни частици!

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връща се Иванчо от училище с пет двойки и поднася бележника на баща си. Баща му го пита:- Как можа за един ден да получиш пет двойки бе идиот такъв?!- Ами първо ме изпитваха по математика. Учителката ме попита колко прави 2 по 3 и аз й казах 5. Но после ме попита колко прави 3 по 2 и аз я попитах "Задачи ли ще решаваме или ще се ебаваме?" и тя ми писа 2.- Добре де, ами втората?- Ами втората е по биология. Учителката ми каза, че ще ми казва женски животни и аз трябва да й казвам съответните мъжки. Първо ми каза лъвица, и аз казах лъв. После ми каза котка и аз казах котарак. Но след това ми каза муха и аз казах мухоебец и тя ми писа 2.- Ами третата?- Ами третата е по български. Трябваше да напишем две прости изречения и да ги обединим в трето. Аз написах:"Учителката по Български излиза с учителя по Немски.""Учителят по Физика също излиза с учителката по Български."И ги обединих: "Учителката по български е курва." - и ми писа 2.- Хубаво, а четвъртата?- Четвъртата е по физическо. Учителката ни каза да си вдигнем левия крак. След това каза да си вдигнем десния крак, и аз я попитах "Ама аз на хуя си ли да застана?" и тя ми писа 2.- Добре, добре. А петата по какво е?- Ами по пеене.- Е толкова ли не можеш да пееш бе Иванчо?- Абе тате, при четири двойки пее ли се?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из последните новини:"Китайски цип,монтиран на турски дънки спаси жена от изнасилване..."

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циганче пита полицай:- Чичко, колко е часа?- Пет без десет - отговаря полицаят.- Като стане пет, ела да ми извъртиш една св*рка - казвало нагло цигането.Полицаят хуква да го гони, но по пътя среща свой колега:- Защо гониш това циганче? - пита онзи.- Ами, каза ми в пет часа да му д*хам и затова.- Че то има още 5 минути, какво си се разбързал!?!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мота се нощно време един студент из града и попада на полицейски патрул. Ченгето започва:- Такаам… Не работим значи.- Ами да.- И държавни пари харчим…- Ъхъм.- Та студенти сме казваш…- Извинявам се, ама само аз съм студент.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русия, някъде през 1918г. Влиза младеж в завода и казва:Искам да работя в Путиловските заводи!Добре, идете на бюрото и попълнете формуляра. Но аз не мога да пиша. Няма проблем. Там зад ъгъла има училище, отидете, те ще ви научат и тогава ще дойдете при нас!Америка, Чикаго през 1930г. Влиза мастит бизнесмен придружен от луксозна мадама в бижутерия и избира скъпа диамантена огърлица. След като разбира цената, вади портфейл и отброява хилядите долари. Няма ли да е по лесно, ако за такава голяма сума подпишете чек ? - пита продавача.Е, аз ако можех да пиша, щях да работя в Путиловските заводи! - отвръща бизнесмена.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седи си един мъж на плажа с внушително набъбнали отпред бански.Една жена,силно заинтерисувана от размера на мъжкото му достойнство,се приближава до него леко притеснена и пита: -Господине,бихте ли ми правили компания в леглото тази вечер? -С удоволствие-отговорил мъжът,-при едно условие. -Каквото кажете!-отвръща възторжено и леко възбудена дамата. -Да ми донесете да изпия една ледена ракия! Жената незабавно изтърчала до плажното заведение и след по-малко от минута донесла на надарения господин чаша с ракия. Той бръкнал в гащите си,изкарал оттам една краставица,гризнал я и отпил с видимо удоволствие от изпотената чаша. Дамата ядосано изръмжала: -Простак! -Простак, простак, ама пия вече трета ракия !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъщеря на олигарх води младеж да се запознае с родителите й. Бащата към младежа: - Апартамент имате ли? - Ако е рекъл Господ! - Кола? - Ако е рекъл Господ! - Ще може ли да издържаш дъщеря ми? - С Божията помощ ще се справя! После майката пита бащата: - Е, какво мислиш за момчето? - Гола вода е, но ми харесва как ме нарича!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На селянин му откраднали кравата. Отива с двамата си сина, да види как е станало това. Стената била разбита и бащата заключил: - Дупката е малка някой дребен ще е ! - Щом е дребен, значи е педал ! - казал първия син. - Щом е педал, значи не е от наше село. Това ще е само Пешо педала, от съседното село. - заключил другия син. Отишли в съседното село и пребили Пешо, почти до смърт. ... Стиглано се до съд. Съдията пита. - Защо пребихте човека ? Бащата и синовете обяснили, каква е "логиката" според тях. Тогава съдията изкарал една кутия и им казал. -Я сега, като сте толкова интуитивни ми кажете, какво има вътре? -Щом кутията е квадратна, значи вътре има нещо кръгло. - казал бащата. -Щом е нещо кръгло, значи е оранжево. - казал единия син. -Щом е оранжево, значи е портокал. - казал другия син. Съдията се изправил погледнал подсъдимия и рекъл. - Ей педал, да върнеш на хората кравата !!!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервитьор носи супа ,а пръста му вътре. Клиента го попитал: -Защо пръста ви е в супата?- а сервитьора му казал: -Ами боли ме ,а лекаря ми каза да го държа на топло.-клиента му казал ядосано .-Тогава защо не си го сложиш в задника?!Сервитьора му отговорил:-Ами от там го извадих преди малко

Редактирано от mitaks

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шестнайсетгодишна неопитна девойка отишла да се изповяда. - Отче, вчера нарекох един мъж “копеле”. - И защо? – попитал той. - Защото ме докосна по рамото без разрешение. - Както аз сега те докосвам ли? – попитал отчето и я прегърнал. - Да, отче. - Това не е основателна причина да го наречеш копеле. - Но, отче, той ми пипаше гърдите. - Както аз сега ги пипам ли? - Да, отче. - И това не е причина да го наречеш копеле. - Но след това той ме съблече. - Както аз ли? – попитал отчето и свалил дрехите й. - Да, отче. - И това не е причина да го наричаш копеле. - Но, отче, той ме облада. - Както аз сега правя ли? – попитал отчето и си пъхнал оная работа в нея. - Да, отче – казала тя няколко минути по-късно. - И това не е причина да го наречеш копеле. - Но, отче, оказа се, че той е болен от СПИН.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заекът много обичал да псува. На животните им писнало и му дали ултиматум вместо да псува, да казва име на цвете...След горското съвещание лисана среща зайко и решила да го подразни:- Зайо, май те прецакахме, а?!?- Лисано, не ме нерви! Така съм се набожурил, че ще ти го надетелинча, та чак момина сълза ще ти покапе от маргаритката!Кофти ми започна седмицата...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От " Вицове за блондинки":Пътничка дълго гледа мигащата лампа на крилото на самолета и накрая казва на стюардесата:- Моля, кажете на пилота, че е забравил да изключи левия мигач!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една баба решила да си купува бански. Отишла в мола, взела едни бикини и влязла в пробната да ги мери.След като се позабавила вътре, учтивият консултант се приближил до пробната и попитал:- Какво става, да ви донеса ли горнището?- Аааа, нема нужда, чедо, то всичко се събра у долнището.

  • Нагоре 2
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж отива на лекар и се оплаква от болки в топките!Прегледал го доктора изписал му лекарства и го посъветвал:-Мийте ги тея топки господине-!Прибира се мъжа в къщи и казва на жена си:-Искам да поговоря нещо с теб.-Не мога мъжо, имам да готвя, чистя хола, ще пера и т.н.Един душ не мога да взема! ;) -Е за т'ва исках да си поговорим! ;)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...