Jump to content
Sign in to follow this  
Bidjo

Обсъждане на CR-V от обяви

Recommended Posts

Колата не е 3та,а 4та генерация и е внос от Канада.Двигателя е с директно впръскване.Аз бих те посъветвал като получиш рамата да я провериш в CARFAX ,Дано там има снимки как е изглеждала когато е внасяна.Може да поискаш и такива от собственика. Да се види дали е била блъскана и поправяна.

Пише,че има навигационна система и халогенни фарове,а ни едното от двете няма.Което навежда на мисълта,че може да лъже и за други неща.

Липсват добри снимки на таблото и волана, за да преценя какви екстри има или няма реално.

• Upvote 2

VIN: 2HKRM3H35FH003497. Колата си я в несъл човека преди 2г. От тогава се кара в БГ. В CARFAX ще излезе ли история на км за последните 2 год.?

Няма да излезнат километрите в БГ, но вероятно ще видиш снимки на която е блъсната.Това не е болка за умиране,но зависи къде и колко. Относно километрите към тези в момента на внасяне добави +30к за 2те години тук и си готов. Тя е на бензин така,че едва ли е навъртял повече.

• Upvote 1

https://www.honda.ca/recalls/2HKRM3H35FH003497

Направен е ъпдейта за CVT-то.

https://vincheck.info/check/report-summary.php?vin=2HKRM3H35FH003497

Пусни си за всеки случай и в някой от платените сайтове за доклад.

• Like 1
  • Upvote 2

@Svetoslav Hristov благодарение на репорта от @dindin забелязах,че колата е само с предно предаване.Не знам дали знаеш и си обърнал внимание. Тоя факт според мен би я направил трудна за продаване в даден момент.

• Upvote 1
  • Thanks 1

Не бях обърнал внимание за 2WD, Благодаря! Относно платените сайтове, има ли значение през кой ще проверя?

В Carfax - 40Еur,

Vin-info.com - 16.20лв, 

vinspy.eu - 9Eur ?

Не бих искал да те подвеждам, но когато стане въпрос за кола от Северна Америка аз бих се доверил първо на CARFAX.

Здравейте, може ли мнение за тази обява. Човека каза че всичко по колата работи. Очаквам VIN номер-а. https://www.cars.bg/offer/6169627852dbdb44342ff362
55х км за кола 2015г нещо не ми се вярва. Пише, че е регистрирана за служебна. Може би в музей за музеен експонат.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Колега,излизат доста коли на малко км от застрахователи в Канада и е напълно възможно да са на малко км.Колата която карам в момента е закупена от мен от търг в Канада на 67 х.км,а е 3 та генерация.

• Like 1

Привет,

някой дали е гледал тези две хонди във Варна:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21631261524439216&slink=m2hp17

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21630955494382130&slink=m2hp17

Малко са ми далече, но ми харесва светлия салон.

На снимките изглеждат добре! Това е най-високото ниво на оборудване/Екзекютив/. Бежовия салон е еко кожа/изкуствена/! Втората няма навигация, макар че е писал друго! Аз карам такава, но дизел! Предните седалки съм почти убеден, че са  пребоядисвани. Австрийката задължително проверка за ръжди! Общо взето трябва да се видят! За това не мога да ти помогна! Има доста изписано за бензиновия мотор тук!  

• Upvote 3

Ако правилно съм се ориентирал и черната "кожа" е изкуствена, нали?

В такъв случай предполагам по - светлата ще се цапа повече, но дали са здрави по принцип?

Светлият салон е естествена кожа на местата, които опира тялото, и изкуствена на подлакътниците, гърба на седалките и т.н. Сравнително здрава е, но зависи как е ползвана и поддържана. А и това трябва да ти е най-малкото притеснение.

Както каза колегата, трябва да се гледа внимателно за ръжда, знам за доста изгнили австрийки от всякакви марки.

Задължително тест драйв и обстойна проверка в сервиз, а не само оглед на място! На автокъщите не трябва да се вярва по никакъв начин!

• Upvote 1

Първата има CMBS и адаптивен круизконтрол !Това е изкл. рядко за 3та ген. и са много хубави екстри.Естествено въпроса с ръждата стои и ако е в добро състояние няма какво да се колебаеш.Трябва да се провери и климатроника.Успех!

За ръждата ми е ясно, имал съм от Швейцария и поне разбрах каква е приликата с швейцарското сирене... Иначе ще трябва явно да се разходя до там.

И ако все пак знаете някой сервиз ще съм благодарен да събера и такива мнения.

Благодаря за отговорите!

Ако решиш действай бързо понеже ако са читави до ден-два ще се продадат. Във Варна мисля имаше колега от форума със сервиз специализиран за Хонда.Май е този:

https://www.google.com/maps/place/Miyamoto/@43.2351621,27.8547564,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xaf3a6cc8b4f2ff5a!8m2!3d43.235272!4d27.8548111

17 бона за 2007-2008г.😳😳😳 тея хора луднаха направо.Не съм следил скоро мобилета и подобни ама почвам моята да си я харесвам още повече.😜

• Like 4

Като гледам е публикувана от ч.лице, а е всъщност на борса. По плевен съм ходил да гледам обяви. И там какви матрапази са. А и цената апе))

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

То аз имам желанието да ги видя, но това ще стане най - рано другата седмица, ако все още ги има.

Трудно е да се хванеш от единия край до другия през работно време :D 

То не е много за тук, но някой може ли да сподели читав сервиз в Плевен. За огелед преди покупка на едно CR-V. Благодаря.

Моля за помощ.Имам вин номера на хонда  црв 3 която оглеждам.Как да я проверя и къде.Благодаря