Jump to content
avp34

Смяна на навигацията с мултимедия на акорд 7 (2003 - 2007)

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Имам акорд 2003 с premium sound, двузонов климатик и навигация. Отдавна искам да я обновя, но навсякъде продавачите в алито  ми казват че няма да станат мултимедиите им. Въпросът ми е как да се интегрира самия панел с мултимедията и ако евентуално я сложа по лош ли ще е звука от от premium sound системата?

unnamed (1).jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

 

Преди време бях писал за опита ми с точно този вариант : линк

 

Имай предвид, че това е за бензин. За дизел има някакви драми с климатика и не мога да помогна.

 

П.П. Търсачката можеше да спести писането тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще станат, просто си харесай. При наличие на фабрична навигация определено не е само plug-and-play, но пак става. Ще ти се наложи да смениш панела на малкия дисплей горе с панел от акорд без такъв дисплей, тъй като той ще спре да функционира след смяна на навигацията с китайска. Буквално за без пари се намират днешно време. Ако не го направиш, ще остане половин сантиметър луфт (дупка) между панела и навигацията. Това е защото тя е проектирана за акорди без навигация.

Втората пречка ще ти бъдат двете метални пластини, крепящи навигацията/DVD-то (не помня кое от двете). Те определено пречат на китайската да влезне адекватно и няма как без да ги разкараш. Окабеляването остава същото, буксите са пригодени, стига да не си с дизел - тогава само 1 кабел ще трябва да нагласиш за да заработи перката, охлаждаща компресора.

 

Бонус: тъй като DVD-то няма да ти трябва вече, малкото "шкафче" може да го замениш с голямо, пак от друг акорд и ще стане перфектно :)

 

interior.thumb.jpg.735e463fefc35ad0b0729b91b184fb55.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...