Jump to content
Todorov1914

Придръпване на 1.8 I-Vtec

Recommended Posts

Здравейте, видях и други теми за придръпването, но така и не разбрах от какво е проблема. Колата е 1.8 140 кс бензин 2008 година взех я скоро, но има едно леко придръпване като натисна газта от 2ра или 3та да набере и си мисля, че е съединителя или свещи, но дайте мнения относно това, но не за 2.2 дизела понеже няма база за сравнение откъм придръпвания между 2та двигателя, на моя сивик съм сигурен, че не са сменяни свещи скоро, а за съединителя засега си отделя добре, но с това придръпване си мисля, че вече започва да тръгва. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е не е обслужван и си сигурен, че са свещи но викаш да питаш :) Обслужи си колата, смени си консумативите ( свещите са консуматив ) и ако има проблем пиши отново ;) 

  • Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, и според мен смени свещите и може да се оправят нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени маслото, ако не е сменяно скоро. Свещите също смени и покарай извънградско в добри обороти поне половин час. Имай в предвид, че газта е малко мудна, ако от ниски обороти дадеш по-рязко газ. Моята на 3-та редовно придърпва, когато отпусна газта и после по-рязко дам газ.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених го преди 500 км с хубаво масло и филтри, трябва да сменя и свещите и тогава ще видим има ли резултат. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей, колега,

Имаше ли резултат?

Редактирано от dindin
Предходно мнение не се цитира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 12.01.2021 г. at 0:28, revenue написа:

Смени маслото, ако не е сменяно скоро. Свещите също смени и покарай извънградско в добри обороти поне половин час. Имай в предвид, че газта е малко мудна, ако от ниски обороти дадеш по-рязко газ. Моята на 3-та редовно придърпва, когато отпусна газта и после по-рязко дам газ.

 

Моята и на газ не е мудна-дърпа си, като на бензин... Трябва да е добре настроена газовата... 😉

Аз смених веднага след покупката със свещи Denso, и си имам тяга без,, дупки"... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...