Jump to content
ddushev

Мнение за конкретни обяви за акорд 7

Recommended Posts

Здравейте на всички и за много години! 🙂

Извинявам се на модераторите предварително ако темата ми не е в правилния раздел.

От известно време обмислям покупка на хонда акорд 7 и в момента съм се спрял на 2 конкретни обяви като те са доста близки но все пак имат различия основно в годините и километрите(до колкото могат да се считат въобще за фактор изхождайки от факта, че сигурно са далеч от истината).

1 - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11608803598917876&slink=iexisf

2 - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11607083365259534&slink=iexisf

Като цяло повече ми допада 2(черната от Плевен) като визия, но нещото което ме притеснява е, че Евро 3. Това не е ли доста зле? Съответно годишния данък ще с 40лв., по висок от другата, което не е болка за умиране по принцип. За еко таксата не съм сигурен, ако някой може да се включи дали това ще окаже влияние и в цифри как се изразява то?

Ще се радвам на вашите мнения и за 2-те обяви и ако някой ги е посещавал още по - добре.

Хубав ден 😉

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен би следвало да е евро 4. Моя Акорд е 2005 и е евро 4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега говорих с човека, каза че си е евро 3.От 1 януари 2005 започва евро 4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сребристата е много напудрена. Волана и е сменян с такъв от фейс. Явно е бил захабен и е сменян. Салона изглежда супер запазен.. аз моя с 2-3 чифта дънки с капси го съсипах за 3-4 години, вече на шофьорската седалка има прокъсано, а този е като нов!

Също и цената за кола преди фейс ми се вижда много.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето даваш 7-8-9 бона за кола на 15 години, която аз лично преди няколко взех за 5500, че и с напречни греди, ква е тая инфлация на тия кенефи по време на криза, не знам, тва с данъка буквално е най-малкия разход на една кола, да не говорим, че регистрацията тряя и да я отпишеш като разход, просто щото е задължителен, но пък нека ти споделя, за да ти е окей, че моята е края 2003, евро 4 регистрирана, по талон от Швейцария беше така. А иначе си свободен да извадиш документ от Хонда, щото действително Евро 4 е нямало, но наще отговарят на стандарта въпреки това. Преди регистрация ще приложиш документа, ще помрънкат евентуално, ама ще ти я регистрират, ако откажат отиваш при шефа на КАТ и със спокоен тон обясняваш ситуацията и помолваш. 

Редактирано от sashua
  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да отида в представителство на хонда и да и сменя евростандарта? Хм, сигурен ли си за това и колко струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там могат да ти извадят документ, че колата отговаря на Евро 4, абсолютно съм сигурен в това, 30тина лева плюс минус струва.

 

А дали от КАТ, ще решат да го уважат, и да, и не. Могат, но могат и да не пожелаят. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моята е 06.2004 и в талона пише "Евро 4".  

Spoiler

Долното си е лично мое виждане:

Ако разходите за данък са някакъв фактор, то автомобил с 140kW ДВГ, не е правилен избор. А и цените на тези автомобили ми се виждат много завишени. Аз не бих дал 10 бона (щото толкова ще излезе след търчането по огледи, регистрацията и всички такси) за кола "нов внос",на толкова години и км. А  дори не споменавам разходи за обслужване, след това. Един бърз преглед на обявите и виждам няколко регистрирани и карани в България за същите пари. Ако се поинтересувате, може да излезе на някой от форума или да имат документи, за обслужване в БГ сервизи.  

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, ddushev написа:

Ами сега говорих с човека, каза че си е евро 3.От 1 януари 2005 започва евро 4.

Май 2004-та ми е Е4. От Бултрако. 42 лв е сертификата. Вземаш си го от място или с куриер. Искат снимка на голям талон само.

  • Харесвам 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, h5rov написа:

Тази сребристата е много напудрена. Волана и е сменян с такъв от фейс. Явно е бил захабен и е сменян. Салона изглежда супер запазен.. аз моя с 2-3 чифта дънки с капси го съсипах за 3-4 години, вече на шофьорската седалка има прокъсано, а този е като нов!

Също и цената за кола преди фейс ми се вижда много.

За сивата, волана незнам но за салона си напълно прав, взех от тези момчета, акорд 2,4 ръчка, като цяло изненади нямаше и подводни камъни, двигател топ, ходова част също, корозия никъде, но се бяха постарали със седалките след като я покарах няколко месеца лъсна протрито на шофиорската седалка но това да е проблема. хаха ако е в състоянието като моята препоръчвам.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума имаме тема за обсъждане на Акорди от обяви:

 

 

Но ако слея двете теми сега, ще се получи каша с постовете. Затова ще оставя тази тема още няколко дни да живее тук. Когато авторът потвърди, че е взел решение или коментираните обяви бъдат свалени, ще заключа.

 

За да поддържаме форума по-чист, спокойно можете да докладвате такива теми, за да насочваме по-новите потребители към правилните места. Не приемайте бутона за докладване на пост като нещо негативно, което ще доведе но неприятни последствия за автора :D

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насоката, ще продължа дискусията в съответната тема понеже има нови обяви, за които бих искал мнение на колегите. Ако искаш тази може да я затвориш :)

Редактирано от Pavel_Pavlov
Предходно мнение не се цитира
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...