Jump to content
Емо accord7

Осветление в багажника

Recommended Posts

Здравейте колеги,карам акорд седанов пре фейс и от както я имам осветлението в багажника не свети.Струва ми се че изобщо не отчита кога е отворен за да свтне. Предполагам,че трябва да светне на таблото,ако е отворен така както показва за вратите.Та ще съм благодарен да сподели некой,който е имал подобен проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Не съм сигурен, че някъде се индикира отворения багажник на седана, аз съм с комби. Провери на буксата на осветлението за багажника дали идва захранване. Мисля че там идваше постоянен + а ключалката прекъсваше масата. Ако няма + търси бушон. Ако няма маса мисля проблема да е в ключалката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има индикация за отворен,капак на багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осветлението в багажника е само 1 крушчица. Лесно се сменя ако е само това. Относно индикирането, има такова, но не знам дали не е само на фейслифт моделите. Определено при мен ако багажника е отворен свети на таблото по сходен начин както за вратите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има индикация и при префейса, защото когато подам контакт светва на таблото четирите врати и багажника за момент и изгасват.А крушката е здрава. По скоро проблема е в ключалката при самия датчик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на таблото свети, когато багажника е отворен, то тогава проблема е другаде, а не в каквито и да било датчици. Ако обаче при отворен багажник, липсва индикация за това, то проблема е именно там и е нормално да не свети нищо, щом не отчита, че е отворен. 

Освен споменатите начини, можеш да пробваш и на отворен багажник да заключиш вратите. Ако се заключи всичко и примигнат мигачите 3 пъти, значи имаш проблем, защото не бива да се случва.

Редактирано от sashua

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата го написа ясно в последния си пост. При системната проверка при палене (на контакт) му светва, че има подобна индикация. Вече при реално отваряне на багажника не се задейства. За съжаление не съм имал подобен проблем, но успех :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...