Jump to content
Videnov-CRV

Дпф проблем..

Recommended Posts

Здравейте и за много години , значи премахнаха ми уж дпф преди 4 месеца и го извадиха, но вчера пак светна. Не влиза в авариен режим но свети, та мисълта ми е трябва либда се махнат датчиците за температура или само със софтуера стига, че нз какво да я правя вече :) благодаря предварително, колата е црв III 2,2 140 коня :)

Редактирано от Videnov-CRV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са си там мисля. Би трябвало да са ти я ремапнали да ги лъже обаче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда странно е нямаше проблеми и сега ми светна да мине регенерация , ама без удивителната . Ще пробвам да го изтрия ако не освен да ги търся .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Quote

Здравейте и за много години , значи премахнаха ми уж дпф преди 4 месеца и го извадиха, но вчера пак светна

Потърси тези които са го направили,все пак те трябва да знаят отговора на тези твои терзания.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Абсолютно!

Тука има нещо гнило, или колегата са го излъгали или е поискал да мине тънко и аматьорите са оакали нещата.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Videnov-CRV написа:

Мне 400 лева ми искаха дадох ги и така :)

 

Бягай при тях, това е цена за добър ремап. Не трябва да светят лампи и да имаш каквито и да било индикации за проблем.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години, живи и здрави да сте всички и много безаварийни километри/мили (в зависимост какво пише на километража :))!

Не шашкайте чак толкова човека, нищо страшно няма, просто ще му сложат нов софтуер (без да си търси филтъра) и всичко ще се оправи. Няма нужда да се махат датчици, просто буксите им се откачат.

За цената не бих казал, че е ниска особенно ако си е оствил и филтъра и не е искал след премахването да качва коне. 

Жалко, че не е успял да го спаси този филтър, но пък проблемите му са решени за винаги (или по-скоро ще ги реши с последващото посещение)!

Със здраве и само напред! 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...