Jump to content
Honda14is

Премигване на дългите светлини.

Recommended Posts

От скоро имам акорд 2004г екзекютив или нещо такова с някой екстри с ел седалки подгрев ако има значение и имам следният проблем, когато колата е в движение от време на време ми премигва (изгасва и светва за кратко) зелената лампичката за индикация, че са включени фаровете. Когато съм на къси светлини само лампата огасва и светва, а фаровете светят. А когато съм включил дългите или фаровете за мъгла също изгасват и светват с въпросната лампа на таблото, когато си преценят. Колата я взех без газ и я карах две седмици  преди да я монтират и не съм забелязал този проблем, може да го е имало не съм сигурен. Също така когато гасне лампата съм забелязал ще изчезват и графусите на външната температура показва чертички. Имам инсталиран блутут мофул Парот, който също огасва понякога и се съмнявам в него и обмислям да го разкарам и без друго не го ползвам и ще си сложа ятур. Има ли някакъв модул който командва тези неща, защото се съмнявам за студена спойка. Относно температурата отпред ми се стори, че има някакъв датчик под бронята пред радиатора, който трудно достигам но определено ще трябва да му обърна внимание, защото се подмята и не е здраво захванат, дали той е за външната температура.

Ще съм благодарен за мнение и предположения. 

                     Весели празници колеги и последно от 4,5 м имам колата и съм много доволен прави ми кефа върви много според мойте изисквания. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за външната температура (за климатроника е) е и не е добре да се мятка, но едва ли това с фаровете е от него.

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се реши хлабава връзка, блутут модула "парот" имаше пръст в това бог знае на колко години е.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...