Jump to content
emonai

Луфт в диферинциала

Recommended Posts

Здравейте, от няколко дни нещо потропва от долу. Мислех, че е по предницата, но до колкото разбирам биалетки, външни накрайници, шарнири въпреки напуканите маншони, луфт не открих. Но като хванах задните полуоски тропат и двете. Според мене е нормално да има луфт, но чак да тропа? То явно ще се ходи на майстор, но да споделя за да знам каво да очаквам. То тропа и от към колелото, но там в карето допускам, че е по-допустимо да е нормално? Снимах и клипче, за по нагледно, но не мога да го кача в поста.

IMG_20201220_164803.jpg

Редактирано от emonai
Грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че луфт има, има, но тропането не е от задните полуоски. Нещо отпред е и ще трябва да слушам и да гледам на канала. Сякаш, като се разлюлее колата го има, а не в дупките. А за луфта след празниците на майстор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да започнеш от биалетките,като най-лесен и евтин вариант.Аз не вярвах,че така може да тропа от биалетка ама си беше от нея.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така се изненадах от едни биалетки как трака...но факт. Не е казано, че и при теб е това, но почни от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си и мислех да направя, още повече, че ги имам. Вярно не са оригинални но поне ще си проличи дали е от тях. Благодаря ти. Весели празници на всички!!!

Редактирано от emonai

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...