Jump to content
dinko833

Премигване на дисплея

Recommended Posts

Здравейте хора проблема е че при тресене в дупка ми премигва и подава звуков сигнал централния дисплей които е в средата на оборотомера ако някой може да помогне ще съм много благодарен. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 23 часа, dinko833 написа:

Здравейте хора проблема е че при тресене в дупка ми премигва и подава звуков сигнал централния дисплей които е в средата на оборотомера ако някой може да помогне ще съм много благодарен. 

При мен е същото, но не при дупка а като я запаля сутрин и трябва да си по играя с бутона, че да го оправя, решението е сваляне на дисплея и презапояване. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Презапояват се спойки, но и аз не знам какво е точно, защото не ми се занимава, ако спре напълно да свети тогава ще се мъча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, 

При мен проблема е подобен от няколко дни. Когато запаля колата, таблото не свети ( частта на оборотомера и дисплея ), горния който показва скоростта няма проблем. Няколко минути след това автоматично се пуска или просто премигва от време на време. Предполам че може да е студена спойка на таблото или ако умре напълно просто трябвва да се смени цялото. Имате ли идея какви пари са тези табла за 2.2 дизел става въпрос.

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...