Jump to content
Димитров79

Трудно пали сутрин

Recommended Posts

Здравейте! След реглаж на клапани сутрин започна по трудно да пали.Върти по дълго време и при запалването има някакво претрисане.След запалването няма никакви проблеми.Възможно ли е да е от реглажа или къде може да е проблема.

Редактирано от Димитров79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги се тръгва от последното нещо, което е пипано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си помислих но няма никакви симптоми за натегнати или хлабави клапани изчетох доста теми.Запали ли няма проблем -държи обороти няма тресене или прекъсване.Цял ден  пали от четвърт.Днес пробвах към обяд при температура около 8градуса и отново същата работа дори по трудно от минусовите сутрини -дълго  въртене и чак на третия път с подаване на газ.Дали може да е от горивната система -да не и стига гориво ли незнам ?На диагностика дали ще покаже проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивен филтър сменян ли е,да се измери в норми ли е налягането в горивната система.

На какви стойности са направени клапаните, и проблема непосредствено ли се появи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивния филтър го смених преди няколко месеца.Проблема с паленето се появи точно тогава но може да е някакво съвпадение  но след това сутрините станаха значително по студени при мен-4 -5градуса цяла седмица.Уте тръгвам по майстори но ме притеснява да не я разбутат повече и затова исках да се насоча къде може да е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те обясни първо казваш след реглаж на клапани,кога е това.

Сега  пък проблема се появил преди няколко месеца,след смяна на горивен филтър.

След коя точно манипулация се появи това,ако е след горивен,сменяй го пак може да е дефектен.

Измерете тогава налягането в горивната система.

След  смяната му от някъде  може влиза  въздух в системата,или самия филтър да не е хубав.

Сложи  MАNN или Mahle за  горивен филтър.

Моля те дай точно инфо,кога ти се е появил проблема.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да грешно съм написал.Исках да отговоря че филтъра е сменян скоро.А проблема с паленето е след реглажа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Quote

Дали може да е от горивната система -да не и стига гориво ли незнам ?На диагностика дали ще покаже проблема?

Като отидеш в сервиза ,както казах  вижте това.

Ако не си сложил хубав горивен филтър не е лошо да инвестираш малко пари в това.

Знаеш ли на какво стойности ти направиха клапаните.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 30.11.2020 г. at 16:23, Димитров79 написа:

Да грешно съм написал.Исках да отговоря че филтъра е сменян скоро.А проблема с паленето е след реглажа .

Кой двигател е това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...