Jump to content
Hyus72

Проблем с музикален плеър

Recommended Posts

Здравейте, музикалният плеър от USB, или от карта се връща на радио, понякога след няколко песни, през различен интервал. Може ли съвет на какво се дължи и дали може да бъде отстранен проблемът? Благодаря на тези, които ще се включат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да има включени някое/и измежду AF/TA/PTY? Ако да - пробвай да ги изключиш и тогава да видиш, дали ще има промяна.

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AF не трябва да връща на радио от друг източник. 

Залагам на другите 2. :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TA ми в включено, но никога не съм имал подобни проблеми. С оригиналната андроидска навигация на фейслифта съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е вероятно управлението от волана да прави проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така.Връща на радио от флашка и от диск.Малко ме дразни,но не съм се задълбочава в търсене на проблема.Предполагам,че радиото се води главен източник на сигнал,а и в менюто е на първо място и при свалени песни с да го наречем "лошо качество" което ние не чуваме то вижда проблем и превключва на основния източник на сигнал.Така си го обяснявам аз и не съм търсил проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен,че това е от ТА.Преди писах,че не ми го прави при вкл. ТА, но мисля че разбрах логиката му. При мен го прави ако съм оставил радиото на БГ Он еър. Вероятно то се води новинарско радио и ако има някакви важни новини или тем подобни ми включва от USB към радио от време на време.Когато смених канала на радиото и тогава си пуснах USB вече не го прави. Нали TA e Trafic Announcement, предполагам това е разковничето.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...