Jump to content
CRV newbie

SRS Module

Recommended Posts

Здравейте! Имам въпрос към онези, които са имали вземане-даване с SRS-централи. Налага се да я сменя на моята Honda CRV III 2.2i-cdti, 2007. По каталог номерът на централата за този модел е 77960-swa-s214-m4. Звънях къде ли не, но точно този номер не е наличен. На много места ми предложиха модул от същия модел CRV, но с номер, различаващ се с една буква (G214 вм. S214). В сервиза ми отговарят уклончиво - може да стане, но може и да не стане... Моля някой, който се е сблъсквал с подобен казус, да сподели опита си - дали би проработила системата с различния номер на централата. Предварително благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това “централа” модула ли е?  😀Ако е така, вземане даване с srs модула имах преди няколко месеца. Обажда ли се в сервиза на Bultraco? Моята е 2008. Модулът се оказа се гаранционен - 15 години от годината на производство.  Смениха ми го с нов безплатно. Струва си да се пробваш дали твоят е в гаранция.

Редактирано от desap
  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ще отворя отново въпроса, тъй като не мога да го сменя този модул гаранционно, а и не намирам никъде такъв модул - със същия номер. 
Надявам се, че някой знае нещо по въпроса - възможно ли е да се постави модул с друг номер и въобще какви са вариантите за смяна на неработещия. 
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И при мен работата отива натам - нов модул! Аз също съм с изтекла гаранция. В Бултрако ми казаха, че струва около 1000 лв и за капак се чакало повече от година за доставка! Просто ме разби! Идеите и съветите за алтернативен вариант  биха били меко казано много ценни! 

Редактирано от Steve Vai

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези модули се ремонтират,няма нужда от нов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това е страхотно,! Кажи кой и къде би могъл да ги ремонтира. 

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цялото предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Николай 0876636405

Редактирано от mytanta
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...