Jump to content
Stoyanov_85

Централно заключване ,задна врата Црв 2

Recommended Posts

Здравейте колеги! имам следния проблем. Като отключа с централното задната врата не иска да се отваря(заключена е ).Някалко пъти ми направи такъв номер и отворих и извадих кабелите на централното заключване на задната врата. Сега с централнолното се заключват само 4-те врати а багажника остава отключен. Ще бъда благодарен някои ако даде мнение по въпроса,да се сменя ли ,или отремонтира?  Благодаря за вниманието! Црв 2 2003г 150 к с бензин

Редактирано от Stoyanov_85

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо извади кабелите,ако не можеш сам да я отремонтираш.

Машинката сдава багажа, отиди при някой който се занимава с аларми и да ти я провери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ЦР-В 2 централното заключване им е слабо място. Не знам да има колега който не се е оплакал от този проблем. Има много писано във форума, Има и линкове към алиекспрес за нови актуатори. Също така някои колеги са подменяли само електромоторчетата. При мен се отключва само шофьорската врата но не съм отделял време да видя къде е проблема. Дали в управлението или са си "умрели" актуаторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, CARPERA написа:

Защо извади кабелите,ако не можеш сам да я отремонтираш.

Машинката сдава багажа, отиди при някой който се занимава с аларми и да ти я провери.

На няколко пъти ср заключва с багаж  в  багажното отделение и не мога да го взема. Отключва когато си иска даже след няколко дни и за тва го откачих на задната врата,. Тва е причината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли в сайта да продава такива неща? Имат ли разлики с другите врати тия машинки, някой запознат ли е? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта не знам някой да продава....виждал съм в Базар и OLX но цените са .....!!!!Моите ги взех от Ebay,някакъв поляк и пристигат за 5 дни(сега с този вирус не знам да самолетите са редовни)Сега ще видя линк да пусна https://www.ebay.co.uk/itm/DOOR-LOCK-MOTOR-ACTUATOR-FRONT-RIGHT-FOR-HONDA-ACCORD-VI-CIVIC-VII-ODYSSEY-S2000/170954686132?hash=item27cdb17eb4:g:zvoAAOSw6SVak-q0

Ако поръчваш разгледай вниманелно защото има леви и десни,за 5-тата врата мисля че беше като десните.

 

Редактирано от tany66

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като купих моята 3 от 5 машинки не работеха, купувах ги от тук. 

https://www.avtosklad.bg/машинки-и-моторчета-за-централно/honda-cr-v-2002-1-2006-10#menu

Вече повече от 1 година си работят. 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като взимате машинки внимавайте защото тези които ги пишат задни не паснаха за моята (ъгъла на палеца е различен). Трябва да взимате предни. За задната врата не знам, не съм я разглобявал.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, firediesel написа:

Като взимате машинки внимавайте защото тези които ги пишат задни не паснаха за моята (ъгъла на палеца е различен). Трябва да взимате предни. За задната врата не знам, не съм я разглобявал.

Моята е 2004 година и задните бяха като предните.Аз разлепих старите и смених моторчетата от новите.

Редактирано от videvid
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това направих, но като поръчват колегите да го избягнат. Като взех колата не работеха две - предна лява и задна дясна, по-късно отказа и задна лява. За сега само предна дясна е оригинална.

Взех ги от aliexpress за 9$ на бр. Малко повече се чака, ала като не бързаш е добре.

https://www.aliexpress.com/item/32365175884.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d6SvfHI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите колеги! :)  Ще търся някаде от БГ да поръчам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Pi6ligara написа:

 

Аз съм взимал други неща от там, екстра са.

С регистрация в сайта машинката става 16-17 лева. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Stoyanov_85 написа:

Благодаря за отзивите колеги! :)  Ще търся някаде от БГ да поръчам

В Интеркарс ги има. Намери някой да ти напазарува.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колегa

преди 26 минути, mirott написа:

В Интеркарс ги има. Намери някой да ти напазарува.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не намериш никой(съмнявам се) ми пиши. Ама ще трябва куриери и ще се разтегли сумата. Поздрави.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Току-що, mirott написа:

Ако не намериш никой(съмнявам се) ми пиши. Ама ще трябва куриери и ще се разтегли сумата. Поздрави.

Ok

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е стара и на посочените линкове не са актуални..дайте линкове откъде в момента може да се купят комплекти за централно заключване..благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...