Jump to content
Slimky

Луфт между броня и фар

Recommended Posts

Здравейте, колеги

 

Наскоро имах малък инцидент на магистралата с пръсната гума от ТИР, след който за радост се разминах само с леки щети по бронята. След ремонта остана много дразнещ за мен луфт между двата фара и бронята, като собственикът на сервиза твърди, че не може да се коригира повече. Не желая да се занимавам повече с тях, поради което ще съм ви благодарен за препоръки към кого да се обърна за решение на проблема

 

Другото, върху което си оставиха ръце са, захабените предни парктроници. Не мога да си обясня как ги оставям чисто нови и ми ги връщат захабени по този начин. Те също не можаха да ми обяснят, но казаха изрично, че не могат да ги боядисат, защото щели да спрат да работят. Смятате ли, че наистина ще спрат да работят, защото имам от същата боя и мога сам да ги оправя. 

 

Благодарности на откликналите! 

viber_image_2020-11-09_19-16-31.jpg

viber_image_2020-11-09_19-16-33.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравей, колега! Трябва да свалиш бронята и да видиш кой от държачите ти се е счупил! Сменяш го, щракваш я отново и готово! 

Редактирано от toniam
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каско ли е ремонта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Дали успя да оправиш луфта? И при мен се появи, без да съм имал удари отпред и леко по леко се увеличава.

Струва ми се, че просто си провисва постепенно бронята. Като се опитам да я повдигна не успявам, т.е. едва ли нещо е счупено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 12/17/2020 at 10:55 PM, toniam said:

да видиш кой от държачите ти се е счупил!

 

При мен това нещо се получи при смяна на гуми. Дали я вдигна по-рязко онзи или е от друго не зная. Какво представляват тези държачи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черните пластмаси под фаровете,държат бронитя да няма луфт с фаровете.Чупят се и бронята увисва. Сериен проблем на акорд 8. 😏

 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...