Jump to content
ibarnev

От къде да намеря предпазители/бушони, които са като оригиналните (по форма и размер)

Recommended Posts

Здравейте, дали някой има идея от къде мога да си закупя предпазители(бушони) от 7.5А и 20А, които максимално да приличат на оригиналните. В момента съм с един предпазител( 7.5А),който ми трябваше да сложа по спешност и го купих за 25ст. от едно магазинче. Но тъй като е с по-високи крачета и стърчи и въобще не знам колко мога да му вярвам отидох до Бултрако, които ми обявиха цена 7.50лв за един предпазител/бушон.....които никога няма да им дам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ibarnev написа:

Но тъй като е с по-високи крачета и стърчи и въобще не знам колко мога да му вярвам

И аз съм с един такъв и вече една година няма проблем. В кутията с предпазителите, която е до двигателя има и резервни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, inspektora написа:

И аз съм с един такъв и вече една година няма проблем. В кутията с предпазителите, която е до двигателя има и резервни.

Да, знам за резервните, но ги използвах и искам да възстановя загубите... 😉

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
8 hours ago, ibarnev said:

Здравейте, дали някой има идея от къде мога да си закупя предпазители(бушони) от 7.5А и 20А, които максимално да приличат на оригиналните. В момента съм с един предпазител( 7.5А),който ми трябваше да сложа по спешност и го купих за 25ст. от едно магазинче. Но тъй като е с по-високи крачета и стърчи и въобще не знам колко мога да му вярвам отидох до Бултрако, които ми обявиха цена 7.50лв за един предпазител/бушон.....които никога няма да им дам!

Мисля че бяха ето такива колега! https://www.aliexpress.com/item/32955022889.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7b087be68ykm8L&algo_pvid=ef9c5275-6dfb-4c32-ba33-df0fb4267cbd&algo_expid=ef9c5275-6dfb-4c32-ba33-df0fb4267cbd-12&btsid=0bb0623916049504607861581e9c9a&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, shopa написа:

Да, виждам че са същите, поне на вид!🙂Ще имам предвид! Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на Цветан Лазаров Пре борса Къра има магазин за авточасти. Преди две седмици си поръчах и ми доставиха.7,80 мисля че струваше блистера. Ако имаш път натам провери дали са останали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.11.2020 г. at 19:36, Baksi написа:

Колега на Цветан Лазаров Пре борса Къра има магазин за авточасти. Преди две седмици си поръчах и ми доставиха.7,80 мисля че струваше блистера. Ако имаш път натам провери дали са останали.

Да, благодаря и аз открих, точно същите които ми трябваха по 0,25лв парчето. Мерси много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...