Jump to content
kashmire

Honda CR V 2.0i VTEC 2017

Recommended Posts

Здравейте , нов съм във форума.Имам няколко въпроса  за 4 ген. CRV . Рещил съм да закупя Honda CR V 2.0i VTEC 2017. Не съм запознат със слабите места, какво точно да инспектирам? На различни места по сайтове за технически спецификации, пътния просвет го дават от 165 мм до 200 мм??? Колко е всъщност? Колата е с ръчна скоростна кутия. Колко е надеждна и по-добре ли е от автомат?

Изчетох няколко страници от форума, не ми се сърдете, изтекоха ми очите. Ако някой му се занимава нека вметне два, три реда за някои по-важни болежки.

Предварително благодаря за отделеното време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай за стандартните неща като на всяка кола втора употреба + провери дали старият собственик не си е бил повярвал, че си е купил джип и я ползвал като такъв по гори и планини.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 7.11.2020 г. at 8:13, kashmire написа:

Колко е надеждна и по-добре ли е от автомат?

Няма как да сравняваш относно здравина ръчна и автомат. Относно автомата  имай предвид,че при 4та генерация има 2 варианта.Моята кола е 2015 и е със стария 5степенен автомат на Хонда.Той е известен принципно със здравината си.Освен него има и CVT или т.нар. вариаторна безстепенна кутия. Тя е на всички коли внос от Америка,както и на новите модели. Предполагам че 2017 ще е CVT. Дават я по-икономична от моята.Относно здравината й все още не се знае, но ако се обслужва както трябва и навреме би трябвало да е наред.

Имай предвид,че ако купуваш бензин автомат (без значение каква) цената ще е поне 5 хил. повече.

Ако имаш конкретни въпроси съм на разположение.

Поздрави

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...